۵ راه‌های کلفت کردن ابرو + پرمو شدن ابروها

ابرو‌های شما می‌تواند در ظاهر شما تفاوت بسیاری ایجاد کند و شما را بسیار زیباتر کرده یا چهره شما را نامناسب نشان دهد. در این مطلب درباره راه‌های کلفت کردن ابرو و پرمو شدن آن‌ها بخوانید.

دستیابی به یک فرم ابروی مناسب امری بسیار مهم است و ما به شما خواهیم گفت که:

چطور می توانید به راه‌های کلفت کردن ابرو دست پیدا کنید؟

برخی از زنان دارای ابروهایی بسیار ضحیم و زیبا هستند که به آنها زنان خوش شانس می گوییم اما اگر جز این دسته ای زنها نیستیدنگران نباشید.  روش هایی وجود دارد  که می‌تواند به شما کمک کند که به ابروهایی ضخیم دست پیدا کنید. از این برنامه آموزشی استفاده کنید تا  همیشه چشم‌هایی جذاب داشته باشید.

قبل از اینکه یاد بگیرید چطور ابرو‌ها را پر کنید، باید ابتدا ببینید که آیا ابرو‌های شما از شکل مناسب و صحیح برخوردارند یا خیر. اینها گام‌های ساده‌ای برای رسیدن ابروهایی با شکل زیبا و ایده آل  و سپس راه‌های کلفت کردن ابرو.

نکاتی برای داشتن ابروی زیبا و راه‌های کلفت کردن ابرو

# ۱ نقطه شروع

مداد را به صورت عمودی در قسمت بیرونی بینی خود نگاه دارید. ابروی شما باید از جایی شروع شود که مداد آن را لمس می‌کند و بر ابروها عمود شده است.

# ۲ نقطه پایانی

مداد را به طور مورب از لبه بیرونی بینی خود به سمت نقطه انتهایی چشم ها نگاه دارید. نقطه‌ای که در آن مداد از انتهای چشم شما رد شده و امتداد می‌یابد، جایی است که ابرو شما باید به پایان برسد.

اگر موی آن فراتر از این دو نقطه است، کندن با نخ، و یا اصلاح آن با استفاده از تیغ اصلاح زنانه (ریزر اصلی) می تواند به شما کمک کند که شکل اصلی ابروی خود را درست کنید. اگر موهایش در این قسمت ها  پراکنده باشد، باید آن را پر کنید.

# ۳ قوس کامل

یک‌بار دیگر مداد خود را به صورت عمودی در مقابل بینی خود نگه دارید. اکنون، قسمت پایین را محکم نگه دارید و قسمت بالایی را به سمت مرکز چشم خود حرکت دهید. جایی که مداد روی پیشانی  در امتداد مرکز چشم قرار دارد قوس طبیعی ابروی شما است.

# ۴ رنگ‌های کامل

قاعده کلی این است که دو سایه روشن‌تر برای موهای سیاه و دو رنگ تیره‌تر برای موهای روشن انتخاب کنید.

حالا که یک شکل عالی پیدا کردید، بیایید شروع کنیم به یادگیری راه‌های کلفت کردن ابرو.

"<yoastmark

راه‌های کلفت کردن ابرو

 ۱ مواد پر کردن خود را انتخاب کنید

چیزی را انتخاب کنید که  در استفاده از آن با مداد، پودر، ، یا ژل یا ترکیبی از آن راحت هستید. با مداد آغاز کرده و در نهایت با پودر ضاهری طبیعی تر به آن بدهید

 ۲ آن‌ها را پر کنید

قسمت انتهای ابروها به طور طبیعی معمولا نازک است. اشتباه نکنید که آن‌ها را بیش از حد پر کنید. با شکل طبیعی هماهنگ پیش بروید و ابرو‌های کلفت خود را درست کنید.

در هنگام پر کردن ابروها با استفاده از مداد و پودر ابرو موسوم به سایه ابرو، از حرکت‌های کوتاه و ملایمی استفاده کنید تا یک ظاهر طبیعی به دست آورید.

 ۳ تمام طول ابرو این کار را ادامه دهید.

طول کامل ابرو‌ها را پر کنید. بری انجام راه‌های کلفت کردن ابرو زیاده‌روی نکنید، اما هر جا که موهای ابروی  شما پراکنده باشد، کمی بیشتر پر شود. بیشتر به صورت ضربه ای این کار را انجام دهید .

 ۴ اصلاح مشکلات ظاهری با سایه ابرو

استفاده از مداد برای پر کردن ابرو می تواند سبب شود ابرو کمی تکه‌تکه به نظر برسد. یک روکش صاف با استفاده از سایه ابرو به آن بدهید. همچنین می‌توانید از رنگ‌های مات استفاده کنید. به یاد داشته باشید، از یک سایه تیره‌تر استفاده نکنید.

 ۵ بیرنگ کردن و از بین بردن مشکلات با استفده از پنهان کننده موسوم به کانسیلر

آخرین قدم در یادگیری نحوه درست کردن ابرو‌ها استفاده از کرم کانسیلر است. این کرم را کمی روشن‌تر از رنگ پوستتان بر استخوان فک بالایی و پایینی خود انتخاب کنید. از یک ژل و شانه برای درست کردن طرح ابرو استفاده کنید.

۵ مرحله برای راه‌های کلفت کردن ابرو. این کار را هر روز انجام دهید و هر روز  بر روی ابرو‌های خود کار کنید تا در نهایت ابروهای شما  به طور طبیعی به همین شکل د رآمده و خود را نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *