فال روزانه: فال امروز ۲۲ اردیبهشت ۹۸ + فال تولد

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک.

بسیاری از ویژگی های مثبت شما مانند ذکاوت،دقیق بودن،خیرخواهی ، نیکوکاری ومدیریت و سیطره ی شما بر امور چشم همگان را خیره ساخته است. اما این ویژگی ها نباید باعث غرور و تکبر و افکار منفی در شما شود و به مانعی برای رسیدن به اهدافتان تبدیل گردد.امسال با کمی دقت و زیرکی می توانید سرمایه گذاری های پرسودی انجام دهید و از لحاظ مالی به رشد و پیشرفت قابل توجهی دست پیدا کنید. اگر از روابط عاطفی خود نگران هستید مژده ای  برای شما داریم که امسال سراسر خوشی و عاشقی در انتظار شما خوهد بود.

فروردین:

سعی کنید در تمام مراسم و محافلی که دعوت می شوید حضور به عمل برسانید زیرا باعث آشنایی شما با افراد جدید و مختلفی می شود که می توانند بستر مناسبی را برای رشد و پیشرفت شما فراهم کنند.پس سعی کنید با عتماد به نفس و صداقتی که دارید ارتباط خود را با این افراد حفظ کرده و ادامه دهید.

اردیبهشت:

شما فرد توانا و صاحب استعدادی هستید.علاقه ی شما به رشد و پیشرفت در زمینه تکنولوژی و یادگیری ابزار های مدرن باعث می شود تا موقعیت های بسیار ویژه ای در زمینه شغلی برای شما فراهم شود.پس لحظه ای درنگ نکنید و توانایی های خود را برای مقامات بالاتر شرح دهید.

 

 

خرداد:

به خود و توانایی هایتان ایمان داشته باشید اکنون زمان آن رسیده است که در جهت رسیدن به استقلالی که انتظارش را می کشید گام بردارید و بر محیط اطراف خود سیطره و تسلط پیدا کنید. با دوستان و نزدیکان خود دیدار بیشتری داشته باشید که پیشنهاد های ارزنده ای از جانب آن ها به شما خواهد شد.

تیر:

زندگی شما درحال تغییر و تحول است این دگرگونی ها همراه با  فرصت های طلایی برای شما به همراه خواهد بود.اگر تمرکز و برنامه ریزی دقیقی داشته باشید این فرصت ها برای شما سود آور خواهد بود اما اگر آن ها را نادیده بگیرید ممکن است در آینده دیگر شانس چنین موقعیت هایی برای شما پیش نیاید.انتخاب با شماست.

مرداد:

چند وقتی است که نسبت به امور شخصی خود بی توجه شده اید و کارهای خود را به تعویق می اندازید امروز را به خود اختصاص دهید و به امور شخصی خود رسیدگی کنید چون در آینده این کار ها دوبرابر خواهد شد و شما زمان کافی برای انجام آن را نخواهید داشت.امروز ممکن است با نزدیکانتان دیدار داشته باشید.

شهریور:

هنوز آن طور که باید به توانایی ها و مهارت های خود پی نبرده اید.اتفاقاتی پیش روی شما خواهد بود که باعث می شود به خود و استعداد هایتان ایمان آورده و از آن ها برای رشد و پیشرفت و کسب مدارج عالیه استفاده کنید.امروز با افرادی ملاقات خواهید داشت و با آنان تبادل نظر خواهید کرد.

 

 

مهر:

امروز با تکنولوژی های جدیدی روبرو خواهید شد که تا کنون از آن ها استفاده نکرده اید. با کمی تحقیق  و کمک از دیگران می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید. با دوستان و یا نزدیکان خود دیداری خواهید داشت که با توجه به هیجان امروز شما لحظات بسیار زیبا و شادی را سپری خواهید کرد.

آبان:

هفته ی شلوغ و پرکاری را پشت سرگذاشته اید و احساس خستگی می کنید. آخر هفته خود را به دوستان و نزدیکان و شریک زندگی تان اختصاص دهید تا قوای از دست رفته تان دوباره به شما باز گردد.اگر به فکر خبر گرفتن از وضعیت حال بعضی از اطرافیانتان هستید یا با آن ها دیدار خواهید کرد و یا از جانب افرادی دیگر به شما خبرهایی خواهد رسید.

آذر:

تا زمانی که مجبور نشوید بسیاری از حرف ها را به زبان نمی آوردید و احساسات خود را پنهان می کنید.شما مجبور به انجام چنین کاری نیستید همه اطرافیان شما را به صداقت و درست کاری میشناسند پس مطمئن باشید که از شنیدن حرف های شما نه تنها ناراحت نمی شوند بلکه احساس نزدیکی بیشتری با شما خواهند کرد.

دی:

شما ذهن باز و خلاقی دارید.اگر بتوانید تصورات و تخیلات خود را به روی کاغذ بیاورید قطعا به این نتیجه خواهید رسید که نویسنده ای درون شما نهفته است که اگر به آن بها دهید رشد خواهد کرد و به شخصی تبدیل خواهد شد که قلمش همگان را مجذوب خود خواهد کرد.نگران مسائل مالی در این زمینه نباشید که به نحوی تامین خواهد شد.

 

بهمن:

 عزم سفر کرده اید امروز بهترین زمان برنامه ریزی و انجام هماهنگی های مربوط به آن است.این مسافرت برای شما مفید خواهد بود و روحی تان را عوض خواهد کرد.مسائل معنوی و الهیات ذهن شما را به خود مشغول کرده است بهتر است در این زمینه با افرادی که صاحب علم هستند گفت و گو کنید.

اسفند:

با افراد زیادی ملاقات خواهید کرد این افراد اکثرا افراد تحصیل کرده و صاحب مقام و موقعیت هستند پس از این فرصت استفاده کرده و روابط خود را با آنان بسط و گسترش دهید. این افراد می توانند راه دستیابی به خواسته هایتان را برای شما هموارتر کنند.ایده هایی درباره مسائل مالی دارید که با تحقیق و بررسی می توانند اجرایی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *