فال روزانه: فال امروز ۲۳ اردیبهشت ۹۸ + فال تولد

فال روزانه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک.

شما فردی با روابط عمومی بالا،کلامی شیوا و انرژی و افکار مثبت هستید که به دلیل ذهن خلاق و ابتکار عمل تان تمامی کارها را به بهترین نحو ممکن انجام می دهید. اما بیش از اندازه خود را درگیر کار کرده اید و نسبت به اطرافیانتان  بی توجه و بی تفاوت شده اید این کار ممکن است تنهایی شما را به همراه داشته باشد.اقدامات خوبی در زمینه مالی انجام داده اید که اکنون به ثمر نشسته است و نتایج حاصل از آن را برداشت خواهید کرد.در زمینه شغلی تغییر و تحولات مثبتی مانند ارتقاء رتبه و یا افزایش حقوق خواهید داشت و از احترام چند برابری برخوردار خواهید شد.

فروردین:

شما فردی کامل، با تجربه و مسئولیت پذیر هستید که افراد بسیاری چشم امیدشان به شماست و از شما خواسته هایی دارند.توجه به نیاز ها و خواسته های دیگران مهم و قابل توجه است اما بعضی از این نیازهای کوچک و فرعی نباید مانع دست یابی شما به اهداف اصلی تان شود.پس زمان بیشتری را به خود و امور شخصی خود اختصاص دهید.

اردیبهشت:

اختلاف عقیده و تفاوت های بین افراد هیچ گاه نباید باعث بروز درگیری و کدورت بین آن ها شود پس اگر در چنین موقعیتی قرار گرفتید با استفاده از حسن خلق و انرژی مثبت خود اداره امور را بدست گرفته و مانع از بالا گرفتن بحث شوید.دیدگاه خاص شما و زیبایی شناسی تان دیگران را به اطاعت از شما وا میدارد.

خرداد:

برای آگاهی از حقایق و اطلاعاتی که از آن بی خبر هستید بهتر است تحقیق و بررسی انجام داده یا با هم نشینی با دیگران و توجه به صحبت های آنان نکاتی را بدست بیاورید.البته برای شرکت در چنین جمع هایی نیازمند مشارک دوطرفه و تبادل نظر هستید و با سکوت کردن کاری از پیش نخواهید برد.

تیر:

اهداف و خواسته های بزرگی در سر دارید که یک لحظه از فکر کردن به آن ها دست بر نمی دارید. اهداف بزگ نیازمند صبر و شکیبایی است عجولانه رفتار کردن باعث خستگی و شکست شما خواهد شد.پس با صبر، تلاش و کوش  و پشتکارموانع را پشت سر گذاشته و به سمت آرزوهای خود پیش بروید.

مرداد:

رفع نیاز های دیگران و انجام خواسته های آنان باعث شده که خود را کلا فراموش کرده و رسالت خود را فدا شدن در راه دیگران ببینید.شما با اینکار اطرافیان خود را خیلی زودتر از قبل از دست خواهید داد چون دیگر کار های شما را به چشم لطف و محبت ندیده و از شما انتظار خواهند داشت. پس سعی کنید اول خود را در اولویت قرار داده و بعد دیگران را.

شهریور:

برای کار های خود  برنامه ریزی انجام دهید.فعالیت های مهم را در اولویت قرار داده و سایر فعالیت ها را به بعد موکول کنید.در غیر این صورت با پرداختن به کارهای غیر ضروری و حواشی زمانی که در اختیار دارید را از دست می دهید در حالی که هیچ کاری را از پیش نبرده اید.

مهر:

درون خود احساس آشوب و بی قراری می کنید مدام اضطراب دارید و با خود درگیر هستید در این مواقع از انجام کار های ضروری خودداری کنید چون بعد ها ناچار به انجام دوباره آن خواهید شد . سعی در آرام کردن خود داشته باشید تا بتوانید موانع و مشکلات را به درستی پشت سر بگذارید.

آبان:

به نتیجه نرسیدن تلاش ها یتان به معنی کم کاری و کوتاهی از جانب شما نیست شاید هنوز زمان آن نرسیده است که نتیجه فعالیت ها یتان را مشاهده کنید.شما هرچه در توان داشته اید انجام داده اید و قطعا ثمره آن را برداشت خواهید کرد.در روابط خود با اطرافیانتان سخت گیری نکنید گاهی بهتر است وضعیت را به حال خود رها کنید.

آذر:

اگر ایده ای در سر دارید و یا قصد انجام کاری دارید تمام جوانب آن را بررسی کرده و پس از تحقیق، بررسی،مطالعه و موشکافی در نکات تصمیم نهایی خود را اتخاذ کنید تا بعدا باعث پشیمانی شما نشود.بیش از اندازه ذهن خود را خسته کرده اید پس لحظاتی را هم در آرامش و استراحت بگذارنید.

دی:

 از امروز تلاش کنید که برای خود برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و کارها را طبق اولویت بندی و برنامه ریزی جلو ببرید تا توجه به یک سری امور مانع دستیابی شما به امور دیگر نشود. حفظ سلامتی خود را اولویت اول خود قرار دهید.

بهمن:

امروز دوست دارید با دوستان و نزدیکان خود دیدار کرده و با آن ها وقت بگذرانید تا انرژی از دست رفته تان دوباره به شما باز گردد.موضوعات مختلف و مفیدی برای  صحبت با اطرافیانتان وجود دارد پس از موضوعاتی که ممکن است به ضرر کسی تمام شود یا آبروی کسی را بریزد پرهیز کنید.

اسفند:

این چند وقت فقط درگیر مسائل مادی و کاری بوده اید آن قدر خود را درگیر کرده و در این راه تلاش و کوشش کرده اید که به کل توجه به خود و سلامتی تان را فراموش کرده اید.اکنون زمان استراحت است نگران نباشید که هیچ تلاشی بدون مزد نمی ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *