فال روزانه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ + فال امروز + فال تولد

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک.

مسائل مالی و شغلی ذهن شما را درگیر کرده است مدام در حال برنامه ریزی و تلاش برای بهبود وضعیت خود هستید.نگران نباشید که تلاش های تان به ثمر خواهد نشست و به پیشرفت چشمگیری دست خواهید یافت.شاید این مسائل کمی شما را کم حوصله و کم طاقت کرده باشد سعی کنید چند وقتی را استراحت کرده و زمان بیشتری را به خود اختصاص دهید.رفتار تند شما باعث می شود که ویژگی های مثبت بی شمارتان چندان به چشم نیاید.در حالی که اگر خود واقعی تان باشید همچون الماسی همگان را به خود خیره خواهید کرد.

فروردین:

مهارت های بسیاری در وجود شما نهفته است که اگر به آن  بها داده و در راستای تقویت شان گام بردارید شما را به یک فرده حرفه ای و بی همتا در زمینه شغلی تان تبدیل خواهید کرد.اختلافاتی در روابط عاطفی شما پیش آمده که مقصر اصلی خودتان بوده اید پس پیش قدم شده و مشکلات را حل کنید.

اردیبهشت:

احساس می کنید که خواب های شما قصد دارند تا پیام خاصی را به شما برسانند در ابتدا بی اهمیت از کنار آنها میگذرید اما کم کم با تطبیق بعضی از رویا هایتان با واقعیت به این نتیجه می رسید که اتفاق خاصی در حال وقوع است.بسیاری از افراد آشنا به علم تعبیر خواب هستند پس بهتر است با آن ها مشورت کنید.

خرداد:

قدرت اقناع و تحت تاثیر قرار دادن دیگران از مهارت هایی است که هر کسی به سادگی به آن دست پیدا نمی کند اما شما به صورت ذاتی از آن بهره مند هستید پس از این توانایی در جهت رشد و پیشرفت خود استفاده کنید.اگر از این قدرت در روابط عاطفی تان نیز بهره بگیرید مشکلات برای شما بی معنی خواهند شد.

تیر:

امروز برای شما حول محور مسائل مالی می چرخد ممکن است پیشنهاد هایی به شما شود که سود فراوانی را برای شما به همراه داشته باشد و یا ایده ای به ذهنتان برسد که در صورت عملی شدن  مبلغ زیادی را بدست بیاورید.پس امروز نهایت دقت و تمرکز را داشته باشید که بعضی از فرصت ها تکرار نمی شوند.

مرداد:

دچار روزمرگی شده اید انگار که امروزتان با دیروز هیچ تفاوتی نداشته است ، به این دلیل تلاش  برای زندگی را بی معنی می دانید.بهتر است هرچه سریع تر افکارتان را سرو سامان داده و خود را به کاری مشغول کنید تا درگیری ذهنی به مانعی برای ورود افکار منفی به ذهنتان تبدیل شود.

شهریور:

امروز احساس آشوب می کنید انگار که قلبتان در جایی دیگر سیر می کند. اتفاقاتی را مرور می کنید که مربوط به گذشته تان است اما نتوانسته اید با آن ها کنار آمده و فراموششان کنید.سعی کنید دوباره به شخصیت واقعی خود باز گردید همان شخصی که تنها کافیست اراده کند تا همه چیز تحت کنترل او قرار بگیرد.

مهر:

هنر دستان شما حکم یک چوب جادویی را دارد به محض اراده کردن چنان اثری خلق خواهد کرد که همگان را حیرت زده کند.استعداد خود را ارزشمند بدانید که بسیاری در آرزوی آن هستند.اگر به شما پیشنهادی شد که برخلاف عقایدتان بود یا نتیجه ی بدی را برای شما به همراه  داشت به هیچ عنوان به پذیرش آن رضایت ندهید.

آبان:

موانع و مشکلات جزء جدایی ناپذیر زندگی انسان هستند که به ناچار باید از آن ها عبور کرد. هیچ گاه عقب نشینی نکنید و با تمام قوا و انرژی همراه با تلاش و کوشش این موانع را پشت سر بگذارید تا  آنچه را که انتظارش را می کشید بدست آورید.دور زدن مشکلات راه چاره نیست با آن ها روبرو شوید.

آذر:

دخل و خرجتان با یکدیگر سازگاری ندارند مدام در حال حساب و کتاب هستید کسری بودجه به شدت به شما فشار آورده است و محدودیت های در زندگیتان اعمال کرده است. نگران نباشید که این شرایط موقت و گذراست با اندکی صبر ، برنامه ریزی و مشورت با افراد کاردان می توانید به این روز های سخت پایان دهید.

دی:

گاهی از دنیای واقعی فاصله گرفته و در رویاها و آرزوهایتان زندگی کنید. بسیاری از آرزوهای شما دست یافتنی هستند تنها کافیست کمی خود را باور کرده و در راستای دست یابی به آن ها از هیچ گونه اقدامی کوتاهی نکنید.افرادی در اطرافتنان هستند که می توانند هرچه سریع تر شما را به آرزوهایتان برسانند پس با آن ها مشورت کنید.

بهمن:

احساس بی حوصلگی و خستگی می کنید  انگار که فشار های اطرافتان شما را وادار به گوشه گیری کرده است نگران نباشید که هر انسانی احتیاج دارد مدتی را با خود خلوت کرده و به خود و امور شخصی خود فکر کند.شما نیز با این کار می توانید آرامش از دست رفته تان را دوباره بدست آورید.

اسفند:

خود را غرق در کارتان کرده اید. روز و شب شما به تلاش برای دست یابی به موفقیت شغلی که انتظارش را می کشید می گذرد، گرچه این کار شما زیاده روی است و باعث بی توجهی شما به امور  زندگی تان شده است اما در نهایت مزد زحمت خود را دریافت کرده و به آنچه که آرزویش را  دارید دست خواهید یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *