فال روزانه: فال امروز ۲۵ اردیبهشت ۹۸ + فال تولد

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک.

شما فردی با تجربه،باهوش  و دارای ذهنی خلاق هستید.شخصیت کامل شما باعث شده است که هر فردی اجازه بحث و به چالش کشیدن شما را به خود ندهد اما این ویژگی مثبت نباید تبدیل به فخر فروشی و غرور کاذب شما شود و احساس کنید که همه افراد در مقام و شخصیت پایین تر از شما قرار گرفته اند.اگر به دنبال بهبود شرایط مادی خود هستید با افراد صاحب تجربه مشورت کرده و با تحقیق و بررسی به دنبال سرما یه گذاری های سود آور باشید.نسبت به روابط عاطفی خود بی توجه و سرد شده اید اگر این شیوه را ادامه دهید پایان تلخی در انتظارتان خواهد بود.

فروردین:

برنامه ریزی نداشتن شما باعث شده است که همه ی امور زندگی تان با یکدیگر تداخل پیدا کند. نه می توانید در محیط کاری تمرکز لازم را داشته باشید و نه می توانید به زندگی و امور شخصی خود سر و سامانی دهید.پس بهتر است هر چه سریع تر کار های خود را اولویت بندی کرده و با برنامه ریزی جلو بروید تا قادر به انجام کار های خود باشید.

اردیبهشت:

امروز چندان روز خوبی را سپری نخواهید کرد خبر هایی به گوش شما خواهد رسید که شما را آزرده خاطر خواهد کرد.بهتر است ابتدا به خود مسلط باشید و این جمله را مدام با خود تکرار کنید که هر اتفاقی ارزش ناراحتی  و درگیر شدن ذهن شما را ندارد بهتر است از کنار آن ها به سادگی عبور کنید.

 

 

خرداد:

مشکلات و فشار مالی دوره ای از زندگی است که اگر درست برای آن برنامه ریزی شود می توان به راحتی آن را پشت سر گذاشت.شما اکنون در این دوره قرار گرفته اید پس بهتر است دخل و خرج خود را کنترل کرده و از هزینه های اضافی پرهیزکنید و با مدیریت صحیح این دوره را پشت سر بگذارید.

تیر:

در رابطه عاطفی خود دچار مشکل و اختلافاتی شده اید.بهتر است به جای بررسی زیاد از حد موضوع و دنبال مقصر گشتن زمانی را به طرف مقابلتان اختصاص دهید و با او صحبت کنید تا تمام حقایق بر شما آشکار شود.با سکوت کردن کاری از پیش نمی رود.

مرداد:

شما بیش از اندازه خود را غرق در کار کرده اید و توجه به خود و سلامتی تان را به کل فراموش کرده اید.امروز نتایج آن را در وضعیت جسمانی خود مشاهده می کنید و ضعف شدیدی را درون خود احساس خواهید کرد.پس بهتر است امروز را استراحت کنید در غیر این صورت دوران نقاهت شما به تعویق خواهد افتاد.

شهریور:

خود نیز به این نتیجه رسیده اید که نسبت به روابط عاطفی خود بی توجه بوده و از آن غافل شده اید. با وجود اینکه در خیلی از محافل حضور داشته اید و زمان زیادی را با دوستان و نزدیکان خود سپری کرده اید اما یارتان با شما همراه نبوده است پس امروز را فقط به او اختصاص داده و سعی کنید کوتا هی هایتان را جبران کنید.

 

 

مهر:

شرایط کاری به گونه ای به شما فشار آورده است که لحظه ای نمی توانید آن را رها کرده و به زندگی و امور شخصی خود رسیدگی کنید.این وضعیت همراه با مشکلات دیگر باعث ناراضایتی شما و اطرافیانتان شده است.نگران نباشید اگر کمی افکار خود را سرو سامان داده و برنامه ریزی  داشته باشید از این مرحله عبور خواهید کرد.

آبان:

افراد بسیاری در زندگی ما بوده اند که اکنون نیستند پس قدر آن ها را که هستند بدانید می توانید امروز زمانی را برای دید و بازدید از دوستان قدیمی و نزدیکان خود اختصاص دهید و با یکدیگر خاطرات را مرور کنید.با اینکار هم باعث خوشحالی آن ها هم آرامش خود خواهید شد.

آذر:

حساب و کتاب هایتان از دست شما خارج شده است و از وضعیت دارایی خود اطلاع دقیقی ندارید. احساس می کنید که کمبود بودجه دارید اما نمی توانید از وضعیت مالی خود نتیجه گیری درستی داشته باشید.افراد ی در اطرافتان هستید که علم این کار را دارند پس بهتر است از آن ها کمک بگیرید.

دی:

با دوستان و اطرافیان خود دچار مشکلاتی شده اید و آن ها شما را تنها گذاشته اند این موضوع خلاء عاطفی بسیاری را در شما ایجاد کرده است.بهتر است لجبازی را کنار گذاشته و خودتان پیش قدم شوید و با آن ها صحبت کنید.این کار از ارزش شما چیزی نمی کاهد و برعکس به احترام شما می افزاید.

 

 

بهمن:

از نظر جسمانی احساس ضعف و بیماری دارید و قادر به انجام کار هایتان نیستید بهتر است امروز را کاملا استراحت کرده و به پزشک مراجعه کنید تا هرچه سریع تر قوای از دست رفته تان دوباره به شما بازگردد.اگر قراری دارید آن را کنسل کرده و شرایط خود را توضیح دهید.

اسفند:

شما فردی عاطفی و احساسی هستید.توجه و ابراز احساسات دیگران برای شما بسیار مهم و حاهمیت است.پس زمان بیشتری را به آنان اختصاص دهید و از روحیه خود به آن ها توضیح دهید تا آن ها نیز از نوع برخورد با شما آگاهی پیدا کنند.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *