فال امروز ۱۲ شهریور ۹۸ + فال روزانه و فال تولد امروز

فال روزانه و فال امروز و فال امروز ۱۲  شهریور ۹۸ و بهترین فال روزانه برای شما که متولد امروز هستید.

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک.

اکنون زمان آن رسیده است که روی پاهای خود بایستید و برای زندگی خود تصمیم بگیرید. ابتدا لازم است برای خود هدفی مشخص کرده تا بدانید در پی دست یافتن به چه چیزی هستید. هیچ موفقیت و پیشرفتی بدون تلاش و کوشش حاصل نخواهد شد.پس تمام توان خود را به کارگرفته و در راستای رسیدن به اهدافتان گام بردارید.در محیط کار بسیار خوش درخشیده اید و این باعث بهبود شرایط مالی شما خواهد شد.به روابط عاطفی خود بسیار فکر می کنید نگران نباشید که امسال به آن چه که می خواهید دست خواهید یافت.

فال فروردین:

ذهنتان مملوء از افکار متفرقه و پراکنده است نمی دانید که کدام یک صحت دارد و کدام یک خیر. در این مواقع بهتر است سعی در آرام کردن خود داشته باشید و با افراد مورد اعتماد خود صحبت کنید شاید آنان حقایقی را برای شما نمایان کنند که خود تا کنون به آن دست پیدا نکرده بودید.

اردیبهشت:

بر سر دوراهی مانده اید نمی دانید انتخاب کدام راه برای شما و آینده تان مفید تر است. این نکته را همیشه مد نظر داشته باشید که انتخاب یک راه ممکن است مزایایی را برای شما به همراه داشته باشد و از جهاتی محدودیت هایی برای شما اعمال کند.همه چیز را باهم داشتن غیر ممکن است.

خرداد:

راهی را به تازگی آغاز کرده اید.اگر نیت مشورت با اطرافیانتان را دارید با افراد مثبت اندیش مشورت کنید بسیاری از افراد با افکار منفی و بینش تنگ نظرانه شان مانع دست یابی شما به خواسته هایتان می شوند و تنها شما را دلسرد می کنند.شریک زندگی تان را بیش از اندازه در فشار قرار ندهید که نتایج خوبی به همراه نخواهد داشت.

فال تیر:

تغییر و تحولاتی در زندگی شما در حال رخ دادن است که برنامه ریزی هایتان را به طور کل دگرگون ساخته است.می توانید در این راه از افراد با تجربه کمک بگیرید اما اجازه ندهید که دیگران برای زندگی شما تصمیم بگیرند.شاید این حوادث آشوب هایی را درون شما ایجاد کرده است بهتر است عاقلانه تصمیم بگیرید.

مرداد:

موانع و مشکلات بسیاری را پشت سر گذاشته اید و اکنون احساس خستگی می کنید.اجازه ندهید که این ناتوانی تصمیمات شما را تحت الشعاع قرار داده و باعث شکست و پشیمانی شما شود. اندکی صبر داشته باشید باشید که به زودی نتایج زحماتتان را برداشت خواهید کرد  و شادی سراسر وجودتان را فرا خواهد گرفت.

شهریور:

بهتر است پیش از انجام هرکاری درست فکر کنید و بعد تصمیم بگیرید. عقل و احساس زمانی کارآمد هستند که در یک تعادل قرار گرفته و هیچ کدام بر دیگری اولویت نداشته باشند.تصمیم عجولانه همیشه به ضرر شما خواهد بود.امروز اتفاقات خوبی در انتظار شما و یار تان است.

فال مهر:

اهداف و خواسته های بسیاری در سر دارید تنها کافیست اراده کنید تا آن ها را بدست بیاورید. اول از هر چیزی به خود و توانایی هایتان ایمان داشته باشید و بدانید که شما به بهترین نتایج دست خواهید یافت.چند وقتی است که به روابط عاطفی خود بی توجه بوده اید امروز زمان مناسبی برای جبران است.

آبان:

بهتر است تصمیم جدی برای خود و زندگیتان بگیرید و مسیر دست یابی به خواسته هایتان را مشخص کنید.اگر مسیری را رفته و احساس کردید نتایج خوبی برای شما نداشته است لحظه ای درنگ نکرده و آن را تغییر دهید.می توانید در این راه به اطرافیانتان اعتماد کرده و از آن ها انرژی مثبت دریافت کنید.

آذر:

امروز حجم انبوهی از کار ها به سراغتان آمده  است و لحظه ای فرصت استراحت به شما  نخواهد داد شما فرد توانمندی هستید و می توانید مدیریت کامل امور را بدست بگیرید و با استفاده از تجربیات و دانش خود بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.اکنون زمان آن رسیده که اعلام استقلال کنید و اداره امور را خود بدست بگیرید.

فال دی:

موانع و مشکلات،اخبار و حوادث ناگوار همه موقت و گذرا هستند پس بهتر است خود را خیلی درگیر آن ها نکنید و از آن ها بگذرید.آنچه که باید برای شما مهم باشد اهداف و آینده روشنتان است که دستیابی به آن مستلزم تلاش و کوشش و مشورت با افراد کاردان است. روابط عاطفی تان دچار مشکل شده است هر آنچه در دل دارید به زبان بیاوردید.

بهمن:

برای اطلاع از حقایق و آن چه که در پی آن هستید خود باید وارد عمل شده و جست و جو کنید. تصمیم گیرنده نهایی برای زندگی تان فقط و فقط خودتان هستید پس اگر پیشنهادی به شما شد و یا فرصتی در اختیار شما قرار گرفت با هوشیاری و عاقلانه تمام جوانب را بررسی کرده و در آخر دست به انتخاب بزنید.

اسفند:

انتظارات دیگران از شما باعث بروز مشکلاتی برای تان شده است پس سعی کنید نه گفتن به آن ها را یاد بگیرید. برای دست یابی به هدفتان موانع و مشکلات بسیاری بر سر راه شما قرار دارد و چاره ای جز گذر از آن ها را ندارید.پس عزم خود را جزم کرده و با انرژی به سمت هدفتان حرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *