فال امروز ۱۱ شهریور ۹۸ + فال روزانه و فال تولد امروز

فال روزانه و فال امروز و فال امروز ۱۱  شهریور ۹۸ و بهترین فال روزانه برای شما که متولد امروز هستید.

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک.

شما فردی با کمالات،صاحب استعداد و توانایی و نکته سنج هستید.ترجیح می دهید هنگام شرکت در جمع های مختلف بیشتر سکوت کرده و شنونده باشید و از مباحث بی اهمیت و حاشیه ای پرهیز کنید.اما دقت داشته باشید که این ویژگی نباید باعث خود برتر بینی و غرور و تکبر شما شود که در این صورت اطرافیانتان از شما فاصله خواهند گرفت.برای ارتقاء رتبه در محیط کاری خود بسیار تلاش می کنید نگران نباشید که تلاش های شما به ثمر خواهد نشست.از لحاظ مالی کمبودی را حس نخواهید کرد زیرا از منابع مختلف درآمد هایی به شما خواهد رسید.امسال از نظر عاطفی گشایش و شکوفایی برای شما حاصل خواهد شد.

فال فروردین:

افراد ریا کار بسیاری در اطراف شما هستند که دوستی و دشمنی آن ها با شما مشخص نیست و به خاطر منافع خود دست به هرکاری می زنند چشمان خود را بیشتر باز کرده و در روابطتتان دقت کنید که آسیبی به شما نرسد.اگر ایده ای درباره مسائل مالی در ذهن دارید بهتر است کمی صبر کرده و عجولانه برخورد نکنید.

اردیبهشت:

خود را بیش از اندازه تحت فشار قرار داده اید جسم و روحتان احساس  خستگی می کند پس بهتر است بعد از سپری شدن این هفته طاقت فرسا و فراهم شدن فرصت مناسب برای شما تا جایی که می توانید استراحت کنید تا قوا و انرژی از دست رفته تان دوباره به شما بازگردد.

خرداد:

احساس انرژی و شور و نشاط فراوان می کنید پس بهتر است از این انرژی خود در راه های مفید و حتی خیرخواهانه استفاده کنید.افرادی در اطرافتان هستند که حس خوبی از آن ها دریافت نمی کنید اما این دلیل بر رفتار ناشایست شما نمی شود می توانید با آن ها ملاقات نکرده و یا برای حفظ احترام خود ساعاتی را دندان  روی جگر بگذارید.

فال تیر:

ممکن است امروز خبر هایی به گوش شما برسد که حال خوبتان را به طور کل دگرگون سازد بهتر است بر خود مسلط بوده و به این اتفاقات به صورت گذرا و موقتی نگاه کنید هرگونه واکنش تند و نادرست به ضرر شما خواهد بود.اگر درباره اطرافیانتان حرفی به گوش ما رسید آن را نشنیده بگیرید.

مرداد:

همه ما در شرایطی زندگی می کنیم که هرکس به فکر خود و اهداف خود است پس به جای آنکه چشمتان به کمک دیگران باشد برای خودتان آستینی بالا بزنید.امروز حواس شما پرت است و تمرکز لازم را ندارید پس در انجام کار های خود دقت داشته باشید که برای شما مشکل ساز خواهد شد.

شهریور:

دوست دارید ساعاتی را با خود تنها بوده و به امور شخصی و زندگیتان رسیدگی کنید اما متاسفانه این فرصت برای شما پیش نخواهد آمد و در شرایطی قرار خواهید گرفت که ناچار هستید در مراسم و نشست هایی شرکت کرده و با دیگران گفت و گو کنید.

فال مهر:

اگر احساس می کنید که فردی از دوستان و یا نزدیکانتان با شما صادق نیست و یا واقعیتی را از شما پنهان می کند نیازی به واکنش تند و پرخاشگرانه نیست تنها کافی است مدتی را صبر کرده و زمانش که رسید با او دیدار کنید مطمئن باشید که خود او همه چیز را به شما توضیح خواهد داد.

آبان:

امروز مدام در فکر افرادی هستید که دیگر در زندگی شما نیستند و بسیار افسوس می خورید.

بهتر است به گونه ای ذهن خود را مشغول کرده و از این افکار دوری کنید وگرنه تا آخر شب در گوشه ای ناراحت و غمگین خواهید ماند. هزینه هایی را انجام داده اید که شاید بیش از اندازه بوده است کاریست که شده پس آن را رها کنید.

آذر:

نوعی شک و بدبینی در شما ایجاد شده است به گونه ای که روابطتتان با بعضی از افراد را زیر سوال می برید و آن ها را افرادی منفعت طلب می دانید.بهتر است این افکار را رها کنید و یا  با افرادی که به آن ها اعتماد دارید دیدار کرده و موضوع را با آن ها در میان بگذارید.

فال دی:

بهتر است بیشتر از قبل در محافل و مراسم های مختلف حضور به عمل برسانید زیرا در این مکان ها امکان آشنایی شما با افرادی است که خیلی شبیه به شما هستند و روحیه آن ها با روحیه شما مطابقت دارد این افراد در آینده می توانند کمک حال شما باشند.

بهمن:

امروز را به خود و دوستان و نزدیکان خود اختصاص داده اید افرادی را بری حضور در منزلتان دعوت کرده اید و ساعات و لحظه های خوشی را در کنار هم سپری می کنید.اجازه ندهید که افکار مختلف و متفرقه ذهن شما را درگیر کند و شادی امشب را از شما دریغ نماید.

اسفند:

به فکر خود و آینده تان هستید مدام برنامه ریزی می کنید که چه کارهایی را می خواهید انجام دهید و چه کارهایی برای شما در اولویت است. این هدفمند بودن شما یک ویژگی مثبت است اما نباید باعث بی توجهی شما به دوستان و نزدیکانتان شود و آن هارا آزرده خاطر سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *