فال امروز ۷ شهریور ۹۸ + فال روزانه و فال تولد امروز

فال روزانه و فال امروز و فال امروز ۷  شهریور ۹۸ و بهترین فال روزانه برای شما که متولد امروز هستید.

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک.

شما فردی با انرژی،باهوش،متدین و پایبند به عقاید و اهل جنب و جوش هستید. فن بیان قوی شما باعث ارتباطات گسترده تان با افراد مختلف شده است و این شرایط بستر مناسبی را برای رشد و پیشرفت شما فراهم خواهد کرد.در محیط کاری تان شرایط مناسبی برای شما فراهم خواهد شد و به درجات بالاتری دست خواهید یافت این باعث بهبود شرایط مادی و بدست آوردن مبلغ قابل توجهی برای شما خواهد شد اما متاسفانه چندان ارزش سرمایه خود را نمی دانید.اگر کسی را در زندگی خود ندارید اکنون زمان آن رسیده است که تغییراتی در زندگی خود حاصل کنید.

فال فروردین:

قدرت ریسک پذیری بالا و تصمیمات بی پروای شما باعث ترس بسیاری از اطرافیانتان شده است. آن ها آنطور که باید نمی توانند به شما و تصمیم گیری های شما اعتماد کنند و احساس خطر می کنند. پس پیش از بروز هرگونه مشکل و اختلافی سعی کنید روابط خود را با آن ها سر و سامان بخشید.

اردیبهشت:

تجربیات و توانمندی های شما باعث شده است که بتوانید هر کاری را به بهترین نحو ممکن انجام داده و بهترین تصمیمات را بگیرید.پس بهتر است تجربیات و نظرات خود را در اختیار افراد بیشتری قرار داده تا از آن استفاده کنند.شاید الان در وضعیت مالی مساعدی باشید اما کسی از آینده و اتفاقات آن خبر ندارد پس بهتر است با برنامه ریزی عمل کنید.

خرداد:

بهتر است از توان و انرژی که درون خود احساس می کنید به بهترین نحو استفاده کرده و راه دستیابی به خواسته هایتان را بر خود هموار کنید چون در غیر این صورت انرژی شما تبدیل به یک انرژی کاذب می شود.امروز با دوستان و یا نزدیکان خود دیدار خواهید کرد و گفت و گوهای جدی بین شما شکل خواهد گرفت.

فال تیر:

بهتر است هر کاری را در زمان مناسب خود انجام دهید تا دچار مشکل نشوید.در زمان مناسب خود کار کرده و در زمان مناسب خود استراحت کنید هیچ کدام از این  ها نمی توانند جایگزین یکدیگر شوند.پس سعی کنید از تنبلی و سستی بکاهید و به وظایفی که بر عهده شما گذاشته شده است رسیدگی کنید.

مرداد:

هر انسانی اختیار دارد زندگی خود را هر آنطور که دوست دارد هدایت کند و یا هر زمانی که مناسب دید تغییر و تحولاتی در زندگی خود به وجود بیاورد شما نیز از این قاعده مستثنی نیستید پس برای زندگی خود هدفی مشخص کرده و برنامه ریزی کنید اما اگر راهی را آغاز کردید تا انتها بروید و آن را نصف و نیمه به حال خود رها نکنید.

شهریور:

افرادی در اطراف شما هستند که نمی شود نام آن ها را دوست گذاشت افرادی که تنها شما را برای منافع خود می خواهند.پس بهتر است این افراد را کنارگذاشته و روی زندگی و اهدافتان تمرکز کنید. اگر چیزی باعث ناراحتی شما شد و یا دیگران از شما نظری خواستند سکوت نکنید شما می توانید به راحتی سخنان خود را برای آنان بازگو کنید.

فال مهر:

اگر قصد  انجام کاری را دارید بهتر است ابتدا برای آن برنامه برنامه ریزی کرده و تمام جوانب را بررسی کنید.شاید این گونه تصور کنید که آن چه را که لازم است می دانید و تمام اطلاعات را کسب کرده اید اما کافی است با افراد صاحب تجربه مشورت کنید تا ببینید چه جوانبی را در نظر نگرفته اید.

آبان:

مسائل و مشکلات بسیاری اتفاق افتاده است که باعث آشفتگی حال بعضی از اطرافیانتان شده است اما شما با توجه به تجربه و قدرت صبری که دارید می توانید به راحتی شرایط را تحت کنترل خود قرار داده و به دیگران  کمک کنید.برنامه ریزی برای یک سفر انجام داده اید و به زودی به این سفر خواهید رفت.

آذر:

امروز بخت با شما چندان یار نیست.اتفاقاتی برای شما پیش خواهد آمد که حتی اگر کوچک هم باشند باعث نگرانی شما خواهند شد و اعصاب شما را بهم خواهد ریخت.بهتر است امروز از هرگونه کار ضروری و یا برنامه ریزی پرهیز کنید.

فال دی:

شما فردی بسیار درون گرا هستند و افکار و احساسات خود را چندان به زبان نمی آورید. اما بهتر است از همین امروز تمرین را آغاز کرده و خواسته ها و احساساتتان را با دوستان و نزدیکان تان در میان بگذارید تا آن ها نیز با احساسات درونی شما بیشتر آشنا شده و صمیمیت بیشتری بین شما شکل بگیرد.

بهمن:

امروز احساس بی قراری و آشوب می کنید با وجود اینکه حجم زیادی از کار روی سرتان ریخته است اما دوست دارید همه آن هارا رها کرده و به گوشه ای خلوت و دنج بروید. سعی کنید به خودتان مسلط باشید و نفس عمیقی بکشید.امروز را کمی به خود سبک گرفته و فردا ادامه کارها را انجام دهید.

اسفند:

سعی دارید به روی احساسات و ندای درونی خود سرپوشی گذاشته و از مواجه شدن با آن امتناع می کنید اما گاهی بهتر است از آن کمک گرفته و اجازه دهید هدایت کننده شما باشد. اگر چیزی باعث ناراحتی و عصبانیت شما شد سعی کنید از واکنش های تند و عجولانه پرهیز کنید که باعث پشیمانی شما خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *