فال امروز ۶ شهریور ۹۸ + فال روزانه و فال تولد امروز

فال روزانه و فال امروز و فال امروز ۶  شهریور ۹۸ و بهترین فال روزانه برای شما که متولد امروز هستید.

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک.

شما فردی با روابط عمومی بالا،فن بیان قوی،با انرژی و پر جنب و جوش و کاردان هستید. اما گاهی هیجانات بسیار زیاد شما باعث رنجش و آزار دیگران خواهد شد. احساس می کنید در محیط کاری شما بستر مناسبی برای رشد و پیشرفت شما فراهم نیست شما صاحب اراده و اختیار هستید می توانید هرزمان تغییر و تحولاتی در شیوه زندگی خود اعمال کنید. امسال با هوش و ذکاوت خود می توانید از لحاظ مالی سود قابل توجهی بدست بیاوردید پس در مدیریت سرمایه خود نهایت دقت را داشته باشید.روابط عاطفی تان دچار یکنواختی شده است بهتر است زمان بیشتری را به آن اختصاص دهید.

فال فروردین:

امروز احساسات شما فوران کرده است و قلبتان در جای دگر سیر می کند. بهتر است امروز را کمی به خود استراحت داده و پیرو عواطف و احساسات خود عمل کنید و کارهایی را که قلبتان فرمان می دهد انجام دهید با کسی که دوستش دارید دیدار کنید و حس خود را با او به اشتراک بگذارید.

اردیبهشت:

زندگی خود را در کار و ثروت اندوزی خلاصه کرده اید و متوجه نیستید که این توجه بیش از اندازه باعث از دست دادن چه جنبه هایی از زندگی برای شما شده است. زمانی که از دست برود دیگر باز نخواهد گشت پس بیشتر از قبل به زندگی توجه کرده و قدر دوستان و نزدیکان خود را بدانید.

خرداد:

در انجام کار های خود بیش از اندازه عجله می کنید.آنچه که مهم است کمیت نیست بلکه کیفیت است پس سعی کنید آرامش خود را حفظ کرده و با صبر کار های خود را پیش ببرید.اگر سخنی در دل دارید حتما آن را بیان کنید زیرا همین صداقت باعث نزدیکی بیشتر اطرافیانتان به شما خواهد شد.

فال تیر:

اختلاف نظر و تفاوت های بین افراد موضوعی غیر قابل انکار است پس بهتر است به جای آزار خود این تفاوت ها را پذیرفته و با افرادی در ارتباط باشید که توانایی سازش بیشتری با آن ها دارید نه افرادی که مدام ذهن شما را درگیر می کنند که اکنون چه رفتاری درست و چه رفتاری غلط است.

مرداد:

زندگی کوتاه تر از آن است که بخواهیم خود را غرق در مسائل و مشکلات کرده و در آینده حسرت بخوریم.پس بهتر است تمام تلاش خود را کرده تا از زیبایی های زندگی لذت برده و شاد زندگی کردن را بیاموزیم.اگر در این راه افرادی با حرف هایشان شما را آزرده خاطر ساختند فقط از کنار آن ها عبور کرده و ذهن خود را درگیر نکنید.

شهریور:

اگر خود را بیش از انداره محدود به قواعد و خط قرمز های زندگی بکنید یک روز به خودتان می آیید و می بینید خیلی از روز های خوش زندگی و فرصت های طلایی را از دست داده اید و اکنون جز غم و اندوه و حسرت چیزی برای شما باقی نمانده است.امروز قراری را ترتیب داده و با دوستان خود دیدار خواهید کرد.

فال مهر:

بهتر است همیشه در مکالمات خود و حرف هایی که به زبان می آورید نهایت دقت را داشته باشید تا باعث رنجش و ناراحتی دیگران نشوید. با واکنش های عجولانه و خشونت آمیز هیچ مشکلی حل نخواهد شد.هیچ گاه دیگران را اولویت اول خود قرار ندهید که لطف مکررتان تبدیل به وظیفه نشود.

آبان:

راهی را آغاز کرده و برای ادامه آن برنامه ریزی کرده اید بهتر است تمام جوانب را بررسی کرده و بعد به سوی هدف خود حرکت کنید.شاید مجبور شوید در راه رسیدن به هدف خود شیوه های مختلفی را آزمون و خطا کرده و یا مسیر های مختلفی را انتخاب کنید. این کار باعث کسب تجربه و تصمیم گیری درست شما خواهد شد.

آذر:

دور خود را بیش از اندازه شلوغ کرده  و زمان زیادی را به اطرافیان تان اختصاص داده اید. هر کدام از آنها نصایح و تجربیات متفاوتی دارند که باعث سردرگمی شما در تصمیم گیری خواهد شد پس بهتر است مدتی را با خود خلوت کرده و به امور شخصی و زندگیتان توجه کنید تا آرامش لازم را بدست بیاوردید.

فال دی:

وارد مرحله جدیدی از زندگی شده اید و طعم عاشقی را به تازگی چشیده اید.ذهن و قلبتان در دنیای دیگردر حال پرواز است. قدر این لحظات و حس و حال خود را بدانید اما نگذارید که به مانعی برای رسیدگی به امور شخصی و کاری تان تبدیل شود و روند عادی زندگی تان را مختل کند.

بهمن:

وظایف متعدد و مسئولیت های بسیاری بر دوش شما قرار گرفته است که شما را از پرداختن به امور شخصی و علاقه هایتان دور کرده است.دوست دارید در گوشه ای دنج خلوت کرده و به آرزو ها و رویاهایتان فکر کنید اما متاسفانه به این زودی فرصت لازم برای این تنهایی را کسب نخواهید کرد.

اسفند:

بهتر است پیش از انجام هرکاری برنامه ریزی دقیق و منظمی برای خود داشته باشید تا از یک سو بتوانید وظایف و مسئولیت هایی که بر دوش شما گذاشته شده است را به بهترین نحو ممکن انجام دهید و از سوی دیگر بتوانید علاقه ها و خواسته های خود را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *