فال امروز ۴ شهریور ۹۸ + فال روزانه و فال تولد امروز

فال روزانه و فال امروز و فال امروز ۴  شهریور ۹۸ و بهترین فال روزانه برای شما که متولد امروز هستید.

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک

شما فردی خوش صحبت،بذله گو،با انرژی و با اراده هستید.اما گاهی شوخی های بیش از حد شما ممکن است باعث بروز سوء تفاهم برای دیگران شود پس در صحبت های خود نهایت دقت را داشته باشید.کافی است در راه رسیدن به هدف خود اراده کنید تا در مدت زمان کمی آن چه را که می خواهید بدست آوردید.از لحاظ مالی و شغلی شاهد تغییر و تحولات مثبتی خواهید بود که نتیجه ی  تلاش ها و کوشش های خودتان است.امسال از لحاظ عاطفی برای شما سالی همراه با گشایش و لحظات رمانتیک خواهد بود.

فال فروردین:

مدتی است که فشار مالی ذهن شما را به خود مشغول کرده است نگران نباشید که این موقت و گذراست زیرا در این چندروز مبلغ قابل توجهی که حاصل تلاش و کوشش خودتان است به دست شما خواهد رسید و باعث بهبود این شرایط خواهد شد. در مدیریت صحیح و استفاده از این پول نهایت دقت را داشته باشید.

ارردیبهشت:

امروز انرژی فراوان همراه با افکار مثبت را درون خود حس می کنید.این مثبت اندیشی باعث حل بسیاری از موانع و مشکلات برای شما خواهد شد.زمان بیشتری را برای دوستان و آشنایان خود اختصاص دهید تا انرژی خود را با آن ها به اشتراک بگذارید.امروز خبرهای خوبی که مدت ها انتظارش را می کشیدید به شما خواهد رسید.

خرداد:

امروز صبح خود را با شنیدن خبر های بسیار خوبی آغاز خواهید کرد این خبر ها باعث شادی و انرژی شما و دور شدن افکار منفی از ذهن تان می شود.عزم سفر کرده اید اما نگرانی به اتمام نرساندن بسیاری از کار هایتان مانع از برنامه ریزی می شود بهتر است کمی با مسائل ساده تر برخورده کرده و به خودتان استراحت دهید.

فال تیر:

هم نشینی و صحبت با دوستان و آشنایان می تواند بستر مناسبی را برای رشد و پیشرفت شما و تصمیم گیری برای تغییر و تحولاتی در زندگی تان فراهم کند پس حتما زمانی را به تبادل نظر با آن ها اختصاص دهید.بهتر است از کنار بسیاری از مسائل و مشکلات به سادگی عبور کرده و ذهن خود را درگیر نکنید.

مرداد:

شما هدفی را انتخاب کرده و تمام جوانب آن را بررسی کرده اید اکنون زمان گام برداشتن به سوی هدفتان است در این راه با مخالفت هایی رو برو خواهید شد  و حرف هایی به گوشتان خواهد رسید که باب میل شما نخواهد بود اما اجازه ندهید که این حرف ها باعث ایجاد آشوب و در نهایت غقب نشینی شما شود.

شهریور:

برای کسب موفقیت و پیشرفت در زندگی تمام تلاش و کوشش خود را به کار گرفته و از انجام هیچ اقدامی کوتاهی نکرده اید. همیشه برای امور خود برنامه ریزی داشته باشید تا از یک سو کارها و وظایفی که بر عهده دارید به بهترین نحو ممکن به انجام رسد و از سوی دیگر زمان لازم برای استراحت و رسیدگی به امور شخصی تان را داشته باشید.

فال مهر:

امروز بستر مناسبی برای دست یابی شما به خواسته ها و اهداف تان فراهم شده است پس بهتر است از این فرصت نهایت استفاده را کرده و پیش از انجام هرکاری تمام جوانب آن را بررسی کنید تا با هرگونه اقدام عجولانه باعث حسرت و پشیمانی خود نشوید.اگر اختلافاتی بین شما و فردی پیش آمده است بهتر است شما پیش قدم شده و کدورت ها را حل و فصل کنید.

آبان:

اگر بتوانید بین عقل و احساسات خود تعادل برقرار کرده و از هر دو به یک میزان استفاده کنید قطعا تصمیم گیری های شما درست تر و کارآمد تر خواهد بود. به فکر تغییر و تحولاتی در زندگی خود هستید بهتر است زمان را از دست نداده و با جسارت تمام به سمت هدف خود حرکت کنید.

آذر:

ذهن انسان آزادترین نقطه دنیاست و می توان هرگونه که مایل بود از آن استفاده کرد.ممکن است در تفکرات خود جرقه هایی به ذهنتان برسد که قابل تامل و اجرا شدن باشد و نتایج خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.روابط عاطفی تان وارد مرحله جدیدی شده است پس نهایت دقت را داشته باشید.

فال دی:

گسترش ارتباطاتان با دیگران و آشنایی با افراد جدید شما را در موقعیت دیگری از زندگی و رشد و پیشرفت قرار خواهد داد پس  برای حفظ این روابط تمام تلاش خود را بکنید.گاهی سکوت شما به جای حل مسائل آن را تشدید خواهد کرد پس بهتر است هرچه زودتر صحبت های خود را با نزدیکان تان در میان بگذارید.

بهمن:

ممکن است در راه رسیدن به اهداف خود گاهی دلسرد و نا امید شوید و تصمیم بگیرید راه را از نیمه رها کنید بهتر است پیش ازانجام هرگونه اقدام عجولانه ای این نکته را در نظر بگیرید که هیچ تلاشی بی نتیجه نخواهد ماند و انتهای راه هرچه که باشد بهترین نتیجه برای شما خواهد بود.

اسفند:

بهتر است مدتی را با خود خلوت کرده و به خود و کارهایتان رسیدگی کنید و آرامشی را که انتظارش را می کشید بدست آورید نگذارید دیگران با افکار و انرژی منفی شان زندگی شما را مختل کنند. مدتی است میان شما و یارتان فاصله افتاده است این انتظار به زوذی به پایان خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *