فال امروز ۳ شهریور ۹۸ + فال روزانه و فال تولد امروز

فال روزانه و فال امروز و فال امروز ۳  شهریور ۹۸ و بهترین فال روزانه برای شما که متولد امروز هستید.

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک

شما فردی با استعداد و توانمند،پر شور و نشاط،رک و روراست و متعهد و مسئولیت پذیر هستید اما گاهی صداقت شما همراه با پی روایی کلامتان باعث رنجش و ناراحتی دیگران خواهد شد.امسال تغییر و تحولات مثبتی در زمینه شغلی برای شما ایجاد خواهد شد.اگر قصد سرمایه گذاری و یا شراکت با افرادی را دارید بهتر است با موسسه های اقتصادی و یا افراد کاردان و با تجربه در این زمینه مشورت کنید.امسال روابط عاطفی شما چندان دگرگون نخواهد شد و تغییرات اساسی در آن به وجود نخواهد آمد.

فال فروردین:

دست یافتن به اهداف و خواسته هایتان به آسانی میسر نخواهد بود و شما در این راه با موانع،مشکلات و مخالفت های بسیاری روبرو خواهید شد. اما مثبت اندیشی و توانایی ها شما باعث می شود که تمام این موانع را یکی یکی پشت سرگذاشته و به زودی نتایج تلاش و کوشش خود را برداشت نمایید.

اردیبهشت:

هیچ گاه راهی را که برای دست یابی به اهدافتان شروع کرده اید نصفه و نیمه رها نکنید.گاهی مجبور هستید برای دست یابی به آرزو ها و خواسته های خود راه های مختلفی را امتحان کرده و از موانع و مشکلات بسیار عبور کنید.نتیجه کار هرچه که باشد قطعا به نفع شما خواهد بود پس اندکی صبر داشته باشید تا به آن چه که می خواهید دست پیدا کنید.

خرداد:

این چند وقت زندگی تان فراز و نشیب های بسیاری را پشت سر گذاشته است این تغییر و تحولات باعث دل مشغولی و آشفتگی افکار شما شده است اما نگران نباشید که این مسائل به طول نخواهد انجامید و شما بار دگر آرامش را تجربه خواهید کرد.خبرهای خوبی در انتظار شما خواهد بود.

فال تیر:

در مسیر جدیدی از زندگی قرار گرفته اید که نمی دانید برای شما و آینده تان مثبت است یا خیر. شاید شما چندان متوجه اهمیت این موضوع نباشید اما بدانید که روزهای درخشانی در انتظار شما خواهد بود پس با دیدن موانع و مشکلات در مسیرتان دچار آشوب و بی قراری نشده و سریع عقب نشینی نکنید.

مرداد:

شما فردی محتاط و ریزبین هستید و قبل از انجام هرکاری تمام جوانب را بررسی کرده و اطلاعات لازم را کسب می کنید و بعد از اطمینان خاطر به سمت هدفتان حرکت می کنید اما این چند وقت زمان زیادی را از دست داده اید سعی کنید جسارت به خرج داده و با اعتماد به نفس به سوی هدفتان گام بردارید.نتیجه کار هرچه که باشد تجربه ارزنده ای برای شما خواهد بود.

شهریور:

دست یابی به آرزو ها و خواسته هایتان را همیشه اولویت اول خود قرار دهید اگر بخواهید همین ابتدای راه آن ها را در نقظه ی بسیار دوردست و دست نیافتنی فرض کنید هیچ گاه به سمت آن ها حرکت نخواهید کرد.کافیست تنها اراده کنید و خود ببینید غیر ممکنی برای شما جود نخواهد داشت.

فال مهر:

بر خلاف تصور شما اوضاع همیشه به یک صورت نخواهد ماند و زندگی بالا و پایین های خود را خواهد داشت.گرچه این چند وقت با مشکلات بسیار مواجه بوده اید و ذهن و جسم تان بسیار خسته شده است اما اکنون زمان آن رسیده است تا به آرامشی که انتظارش را می کشید دست پیدا کنید.

آبان:

اکنون زمان آن رسیده است که بار دیگر اوضاع خود را سر و سامان داده و با انرژی به سمت آرزو ها و خواسته های خود گام بردارید.شما ایده های بسیار کارآمد و سازنده ای در ذهن خود دارید که اگر به مرحله عمل برسد برای شما بسیار سود آور خواهد بود پس برای آن برنامه ریزی کنید.

آذر:

با سستی و تنبلی کاری از پیش نخواهد رفت؛ اگر آرزویی در سر دارید و مدت هاست که انتظارش را می کشید باید برنامه ریزی کرده و در جهت دستیابی به آن حرکت کنید.مطمئن باشید که خواسته هایتان یکی از پس از دیگری برآورده خواهد شد و شور و نشاطی دیگر به زندگی تان باز خواهد گشت .

فال دی:

وارد شدن به حریم خصوصی دیگران و سرک کشیدن در زندگی آن ها کاری ناشایست و به دور از ادب است مهم نیست که آن شخص چه نسبتی با شما دارد همسرتان است یا فرزندتان،دوستتان یا افراد دیگر مهم این است که شما با این اقدام شخصیت آن ها را نادیده گرفته اید.پس تا این موضوع باعث اختلافات شدیدی نشده است سریع آن را کنار بگذارید.

بهمن:

خود را بیش از اندازه در محیط کار و وظایف و مسئولیت هایتان غرق کرده اید.لحظه ای نیست که به مسائل کاری فکر نکرده و دغدغه آن را نداشته باشید.شاید این موضوع باعث موفقیت و پیشرفت شغلی و مالی شما شود اما جنبه های دیگر زندگی را از شما دریغ خواهد کرد. پس همیشه سعی در ایجاد تعادل در کارهایتان داشته باشید.

اسفند:

ذهن خود را محدود به افکار کوچک و پیش پا افتاده نکنید هرچه افکارتان بزرگتر باشد ایده های بزرگتری به ذهنتان می رسد و با اعتماد به نفس بیشتری به سمت اهداف خود  گام بر میدارید. تنها کافیست به خود و توانایی های خود ایمان داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *