فال امروز ۲ شهریور ۹۸ + فال روزانه و فال تولد امروز

فال روزانه و فال امروز و فال امروز ۲  شهریور ۹۸ و بهترین فال روزانه برای شما که متولد امروز هستید.

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک

شما فردی مدیر،کاردان،باتجربه و مهربان هستید.کافیست که عزم خود را برای دست یافتن به چیزی جزم کنید آن زمان است که مانعی بر سر راه شما وجود نخواهد داشت و به آن چه که انتظارش را می کشید دست خواهید یافت. اما بهتر است برای کارهای خود برنامه ریزی داشته باشید تا دست یافتن به یک فرصت به مانعی برای استفاده از فرصت های دیگرتبدیل نشود.شغل و شرایط مالی خود را اولویت اول خود قرار داده اید گرچه این موضوع باعث رشد و ترقی شما خواهد شد اما ممکن است باعث بی توجهی به دوستان،نزدیکان و حتی کسی که دوستش دارید بشود.

فال فروردین:

گاهی غرور و تکبر بر شما مستولی شده و باعث رفتار از بالا به پایین شما با دیگران می شود.شاید شما نیت بدی نداشته باشید و تنها هدفتان جلب توجه دیگران و یا یاری رساندن به آن ها باشد اما این  نوع رفتار،رفتاردرستی نخواهد بود زبرا تنها باعث فاصله گرفتن اطرافیان تان از شما خواهد شد.

اردیبهشت:

تلاش ها و کوشش های این چند وقت شما به نتیجه ی دلخواهتان رسیده است این باعث شادی و نشاط و انرژی فراوان شما شده است.اکنون که در این جایگاه هستید می توانید از تجربیات خود برای یاری رساندن به دیگران استفاده کرده و آنان را نیز از لطف و محبت بی کران خود بی نصیب نگذارید.

خرداد:

شما فردی عاطفی و احساسی هستید که نمی توانید بین عقل و احساسات خود تعادل برقرار کنید و بیشتر تحت تاثیر احساسات خود قرار دارید گاهی این تاثیر پذیری های بیش از اندازه شما باعث تصمیمات عجولانه شده و دیگران را آزرده خاطر می سازد.بهتر است تا پیش از بروز مشکلات

جدی تر سعی در اصلاح رفتار خود داشته باشید.

فال تیر:

شما بیش تر از خود،دیگران و خواسته هایشان را در اولویت قرار داده اید. بهتر است تا ببینید آن ها در زمان نیاز برای شما چه می کنند تا شما نیز به همان اندازه برای آن ها گام بردارید.افکار منفی را از خود دور کرده و با مثبت اندیشی تمام کارهای خود را به بهترین نحو ممکن به پایان برسانید.

مرداد:

تصمیمات عجولانه شما باعث بروز مشکلاتی برای شما خواهد شد بهتر است ابتدا هدف خود را مشخص کرده و پس از تحقیق ،بررسی،کسب اطلاعات و در نظرگرفتن تمام جوانب و عواقبی که در انتظار شماست به سوی هدف خود گام بردارید.روابط عاطفی تان دچار مشکلاتی شده است بهتر است به رفتار های خود بیشتر توجه کنید.

شهریور:

بهتر است یا راهی را شروع نکنید و یا اگر آن را آغاز کردید نصفه و نیمه رهایش نکنید چون در این صورت مشکلاتتان چند برابر خواهد شد و هیچ گریزی از آن نیست.پس بهتر است احساسات خود را کنترل کرده و با عقل و منطق خود پیش بروید تا مشکلات باعث فروپاشی و کناره گیری شما نشود.

فال مهر:

زمان زیادی را با بحث و گفت و گو با دیگران تلف کرده و فرصت های بسیاری را از دست می دهید. هیچ لزومی ندارد که دیگران موافق با نظرات و عقاید شما باشند حتی اگر صحبت های شما درست باشد. نظرات افراد با یکدیگر کاملا متفاوت است و شما باید این تفاوت ها را بپذیرید.

آبان:

مسائل و مشکلات بسیاری پیش روی شما قرار گرفته است اما نیازی به درگیری ذهنی و آزار خودتان نیست کافیست مسائل را مانند همیشه ساده بگیرید تا روال عادی خودشان را طی کنند. در محیط کاری تان اگر اختلافاتی پیش آمد بهتر است که صبر کرده و از واکنش های تند و هیجانی پرهیز کنید.

آذر:

برای حل اختلافاتتان با دیگران بهتر است با آرامش و روی خوش جلو بروید تا دیگران نیز این انرژی مثبت را از شما دریافت کرده و به آرامی با شما برخورد کنند.اگر در مسائل و مشکلاتتان با دیگران با خشونت جلو رفته و سعی در سوء استفاده از نقطه ضعف های آن ها داشته باشید زمان زیادی طول نمی کشد که تنها خواهید ماند.

فال دی:

اگر احساس می کنید که صحبت های دیگران باعث ناراحتی شما شده و یا اعصاب شما را بهم ریخته است بهتر است از اهداف و آنچه که در سر دارید به آن ها چیزی نگویید تا آنان نیز با نظرات و مخالفت هایشان شما را آزرده خاطر نسازند.بهتر است امروز را با خود خلوت کرده و با کسی ملاقات نکنید.

بهمن:

همیشه عاقلانه فکر کردن و عاقلانه رفتار کردن به نفع شما نخواهد بود گاهی نیز باید به احساسات و صدای درونتان گوش دهید تا جنبه های دیگر زندگی را  به شما نمایش دهد و باعث انعطاف پذیری شما در تصمیمات تان شود.افرادی در اطرافتان هستند که می توانید به راحتی به آن ها اعتماد کنید پس از بدبینی و شکاکی پرهیز کنید.

اسفند:

زندگی علاوه بر زیبایی ها و روز های خوب می تواند مسائل و مشکلات و روزهای پر فشاری برای شما به همراه داشته باشد.چگونگی برخورد با این مسائل و عبور از آن ها می تواند باعث کامل شدن شخصیت شما و کسب تجربه شود.پس نگاه منفی خود را کنار گذاشته و کمی مثبت اندیش باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *