فال امروز ۳۱ مرداد ۹۸ + فال روزانه و فال تولد امروز

فال روزانه و فال امروز و فال امروز ۳۱ مرداد ۹۸ و بهترین فال روزانه برای شما که متولد امروز هستید.

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک.

شما فردی با انرژی،خوش ذوق و دارای کلامی شیوا هستید کافیست در جمعی حضور پیدا کرده تا همه را مجذوب خود کنید.اما گاهی کارهایی انجام می دهید که باعث ترس و فاصله گرفتن دیگران از شما خواهد شد.از نظر مالی ناهمواری های بسیاری را طی خواهید کرد اما با این وجود از پس هزینه هایتان بر خواهید آمد و دچار کمبود بودجه نخواهید شد.اگر امسال تغییراتی در روابط عاطفی خود اعمال نکنید و سعی در بهبود آن نداشته باشید ممکن است پایان تلخی در انتظارتان باشد.

فال فروردین:

مسئولیت پذیری بیش از اندازه شما باعث شده است که خود را در قبال دیگران ، مسائل و

مشکلات شان موظف بدانید و اگر قادر به انجام کاری نباشید خود را سرزنش کرده و مقصر بدانید. بهتر است به دیگران اجازه دهید تا سردی و گرمی زندگی را خود چشیده و در قبال کارهایشان حس مسئولیت و تعهد کنند.

اردیبهشت:

احساس خستگی و سستی دارید.دوست دارید ساعت ها در یک جا نشسته و استراحت کنید. بهتر است امروز این زمان را به خود اختصاص داده و از آن نهایت لذت را ببرید تا قوای از دست رفته تان دوباره به شما بازگردد. اگر دلتان می خواهد با دوستان نزدیکتان کمی درد و دل کنید امروز زمان مناسبی برای آن خواهد بود.

خرداد:

بهتر است گاهی دل را به دریا زده و خود را رها کنید تا افکارتان به هر سمت که علاقه دارد جهت گیرد و احساساتتان شما را هدایت کند.جسارت به خرج داده و پا را از قید و بندها و محدودیت هایی که برای خود اعمال کرده اید فراتر بگذارید تا ببینید چه آرامشی در انتظار شما خواهد بود.

فال تیر:

امروز احساس انرژی مضاعفی می کنید کافیست کاری به شما محول شود تا به بهترین نحو و با بالاترین سرعت آن را به اتمام برسانید.بهتر است از این انرژی در راستای اهداف مثبت و سازنده استفاده کنید در غیر این صورت در پایان روز احساس بی قراری و عذاب وجدان خواهید کرد.

مرداد:

گاهی کودک درونتان بیدار شده و شما را به سمت کارهای عجیب و غریب هدایت میکند. گرچه بد نیست که با او همراه شده و دوباره احساس شور و نشاط و هیجان کنید اما مراقب باشید که رفتارتان باعث بروز سوء تفاهم برای دیگران نشده و آن ها را آزرده خاطر نسازد.

شهریور:

روحیه شما بسیار شکننده و حساس شده است به طوری که با کوچکترین اتفاقاتی ناراحت شده و واکنش های تندی از خود نشان می دهید بهتر است کمی بر خود مسلط بوده و سعی در آرام کردن خود داشته باشید زیرا در این صورت اطرافیان و شریک زندگی تان را آزرده خاطر خواهید ساخت.

فال مهر:

خود را در چهارچوب عقل و منطق زندانی کرده اید و هیچ کاری را برخلاف آن انجام نمی دهید. بهتر است به خود اجازه دهید تا روی دیگر زندگی را نیز مشاهده کرده و گاهی با تکیه بر عواطف و احساسات خود جلورفته و رویاپردازی کند.با این کار آرامشی را که می خواهید بدست خواهید آورد.

آبان:

بهتر است گاهی آنچه را که در دل دارید با صداقت و آرامش برای دیگران بازگو کنید تا آن ها نیز با شما احساس صمیمیت و نزدیکی بیشتری کرده و صحبت هایشان را با شما در میان بگذارند و  اگر احتیاج به کمک و مشورت داشتند اولین نفر به سراغ شما آمده و از شما طلب یاری کنند.

آذر:

امروز چندان احساس خوشایندی ندارید و دائم از کوره در می روید بهتر است کمی با خود خلوت کرده و با دیگران مکالمه و یا دیدار نداشته باشید چون ممکن است با رفتارتان  آن ها را آزرده خاطر سازید.اگر می خواهید رابطه عاطفی تان ادامه پیدا کند زمان بیشتری را به آن اختصاص دهید.

فال دی:

هیچ گاه نگذارید احساس ضعف بر شما غلبه کند و مانع از بیان حقایق شود. جسارت به خرج داده و رفتار های اشتباه خود را گردن بگیرید و از عذرخواهی کردن هیچ نترسید. آن زمان است که متوجه خواهید شد به بلوغ و کمال رسیده اید و دیگر دست نیافتنی برای شما وجود نخواهد شد.

بهمن:

در موقعیتی قرار گرفته اید که باید تصمیم مهمی برای زندگی خود اتخاذ کنید بهتر است پیش از انجام هرکاری تمام جوانب را بررسی کرده و با تحقیق و جست و جو، اطلاعات لازم را برای گام برداشتن به سمت جلو بدست آورید.هرگونه تصمیم عجولانه فرصت طلایی را از شما گرفته و به دیگران واگذار خواهد کرد.

اسفند:

اگر شما یاد بگیرید که با دیگران چگونه رفتار کرده و چگونه آن ها را از علاقه،عواطف و احساسات خود با خبر سازید آن ها نیز با شما مانند خودتان رفتار می کنند و به شما عشق خواهند ورزید. تنها کافیست از خط قرمز هایی که برای خود کشیده اید فراتر رفته و به ندای درونی تان گوش فرا دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *