فال امروز ۳۰ مرداد ۹۸ + فال روزانه و فال تولد امروز

فال روزانه و فال امروز و فال امروز ۳۰ مرداد ۹۸ و بهترین فال روزانه برای شما که متولد امروز هستید.

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک

شما فردی با احساس،مهربان،راست گو و با انرژی هستید اما روحیه شکننده و حساس شما باعث شده است که خیلی سریع از دست دیگران ناراحت شده و واکنش های تندی از خود نشان دهید.با استفاده از هوش و برنامه ریزی دقیق تان می توانید در مدت زمان کم سرمایه خود را چند برابر کنید اما آن چه که مورد توجه است نحوه مدیریت،کنترل هزینه ها و چگونگی استفاده از این سرمایه است.چند وقتی است که به روابط عاطفی خود بی توجه بوده اید الان  زمان مناسبی برای جبران است.

فال فروردین:

امروز افکار مثبت سراسر ذهن شما را فراگرفته است و قصد دارید به صدای درون خود گوش داده و طبق دستورالعمل آن عمل کنید.پس از هرچیزی که این رهایی را از شما سلب کرده و به گونه ای افکارتان را آشفته می سازد دوری کنید و روزتان را با فکر کردن به افراد نادان و اعمالشان از بین نبرید.

اردیبهشت:

هیچ هدف بزرگی وجود نخواهد داشت که در کمترین زمان به نتیجه دلخواه ما برسد پس راه را نصفه و نیمه رها نکنید. تنها کافیست کمی صبر و حوصله به خرج داده و با تلاش و کوشش به راه خود ادامه دهید تا در آینده به نتایج ارزشمند و آنچه که لایقش هستید دست پیدا کنید.

خرداد:

به دنبال اعمال تغییر و تحولاتی در زندگی خود هستید اما بر سر دو راهی مانده اید که کدام راه درست و کدام راه غلط است تنها کافیست کمی صبر و حوصله به خرج داده و تمام ابعاد موضوع را مورد بررسی قرار دهید و اطلاعات لازم را کسب کنید آن زمان است که درست ترین تصمیم را خواهید گرفت.

فال تیر:

چند وقتی است که انزوا و گوشه گیری در پیش گرفته اید و به دور خود حصاری کشیده اید اگر به این حال ادامه دهید عواقب جبران ناپذیری در انتظار شما خواهد بود.پس بهتر است اقدامی کرده و خود را با انجام فعالیت های مختلف و هم نشینی با دوستانتان سرگرم کنید تا از این حال رهایی پیدا کنید.

مرداد:

امروز حال شما چندان مساعد نیست و خبرهایی به گوشتان خواهد رسید که این حال را تشدید خواهد کرد بهتر است امروز دست از کار کشیده و در گوشه ای با خود خلوت کنید و افکار خود را سرو سامان دهید.از هرگونه مکالمه با دیگران پرهیز کنید تا باعث رنجش آن ها نشوید.

شهریور:

هیچ گاه بر اساس اطلاعات نامعتبر و حرف های دیگران درباره کسی قضاوت و پیش داوری نکنید  بهتر است خود وارد عمل شده و سعی در پی بردن به واقعیت ها داشته باشید تا پس از آن بتوانید درست ترین تصمیم را اتخاذ کنید در غیر این صورت جز پشیمانی برای شما چیزی به همراه نخواهد داشت.

فال مهر:

امروز را به خود و زندگی شخصی و کارهای عقب افتاده تان اختصاص دهید. چنین فرصتی باعث کسب آرامش و سروسامان دادن به افکارتان خواهد شد.اگر احساس کردید نیاز به دیدار با دوستانتان دارید قراری ترتیب داده و لحظات شادی را کنار یکدیگر سپری کنید.

آبان:

امروز احساس آشوب و بی قراری دارید انگار که از صبح خود را برای شنیدن خبرهای ناگواری آماده کرده اید و مدام استرس می کشید کمی به خود مسلط باشید و آرامش خود را حفظ کنید. هیچ اتفاق بدی نخواهد افتاد و برعکس خبرهایی به گوش شما خواهد رسید که بسیار خوشحال تان خواهد کرد.

آذر:

امروز نیت استراحت کرده اید اما متاسفانه این شرایط برای شما مهیا نخواهد شد. اتفاقات و حوادث غیر منتظره ای برای شما پیش خواهد آمد که کل روز شما را درگیر خواهد کرد.شاید دلیل این اتفاقات بی توجهی خودتان باشد پس اوضاع را بر خود دشوارتر نکنید.

فال دی:

امروز در یک جشن و یا یک دور همی حضور به عمل می رسانید شاید حتی به این نتیجه برسید که خودتان این مهمانی را بر عهده گرفته و دوستان و نزدیکانتان را به خانه خود دعوت کنید. هرچه که باشد به شما بسیار خوش خواهد گذشت و گفت و گوهای ارزنده ای میان شما شکل خواهد گرفت.

بهمن:

امروز بی قرار و آشفته حال هستید حوصله هیچ کس و هیچ چیزی را ندارید.افکار منفی تمام ذهن شما را فراگرفته است. بهتر است در خانه نمانید شاید با پیاده روی و هوای آزاد کمی حالتان بهتر شود.حتی اگر نیاز به دردودل با دوستان تان دارید با آن ها تماس گرفته و قراری ترتیب دهید این کار باعث آرامش شما خواهد شد.

اسفند:

واقعیتی در دل شماست که سعی می کنید از آن فرار کرده و یا لااقل آن را به زبان نیاورید. با وجود اینکه ماه هیچ وقت پشت ابر نخواهد ماند اما برای اینکه این موضوع زندگی شمارا مختل نکند بهتر است ذهن خود را با انجام کارهای مختلف و به تعویق افتاده مشغول کنید تا افکار منفی شما را از پا در نیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *