فال امروز ۲۹ مرداد ۹۸ + فال روزانه و فال تولد امروز

فال روزانه و فال امروز و فال امروز ۲۹ مرداد ۹۸ و بهترین فال روزانه برای شما که متولد امروز هستید.

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک

شما فردی خوش رو،خوش اخلاق،صادق و دارای روابط اجتماعی بالا هستید.ارتباطات گسترده شما با افراد مختلف بستر مناسبی را برای رشد،پیشرفت،موفقیت و دستیابی شما به خواسته ها و آرزوهایتان فراهم کرده است. البته مراقب باشید که رفتارتان حس سوء استفاده را به دیگران القا نکند.شاید از لحاظ مالی پیشرفت چشمگیری نداشته باشید اما دخل و خرجتان با یکدیگر هم خوانی خواهد داشت.امسال روابط عاطفی تان بر وفق مراد خواهد بود پس سعی در حفظ این شرایط داشته باشید.

فال فروردین:

بهتر است در انتخاب دوستان و افراد مورد اعتمادتان کمی بیشتر دقت کنید. افرادی که شما را تنها در هنگام خوشی نخواهند و در سختی ها نیز با شما همراه باشند. با این وجود اگر اکنون احساس تنهایی می کنید مشکل از شما نیست پس بهتر است ذهن خود را بر روی اهداف و خواسته هایتان متمرکز کنید.

اردیبهشت:

دیگران از شما خواسته ها و انتظارات بسیار زیادی دارند و شما موظف به انجام همه آن ها نیستید پس بهتر است نیازهای خود را اولویت اول تان قرار دهید.شما و کسی که دوستش دارید راهی را آغاز کرده اید شاید موانع و مشکلاتی بر سر راه شما باشد اما نتیجه ی آن برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود.

خرداد:

هرفردی عقاید و نظرات و روش خاصی در زندگی دارد که نه می توان آن را ارزش گذاری کرد و نه می توان آن را بر دیگران تحمیل کرد. شما نیز به جای بحث و کشمکش با دیگران بهتر است چهارچوب های زندگی خود را مشخص کرده و برای دستیابی به اهداف و خواسته هایتان برنامه ریزی داشته باشید.

فال تیر:

زندگی میدان جنگ نیست که سعی در به خاک مالیدن حریفتان داشته باشید بهتر است با سیاست بیشتری عمل کرده و با افراد کاردان و صاحب تجربه مشورت کنید تا هرچه سریع تر موانعی را که بر سر راهتان قرار گرفته است از میان بردارید.اما مراقب باشید که این پیروزی شما را از خود واقعی تان دور نکند.

مرداد:

زندگی شما در مسیر مثبتی قرار گرفته است و تلاش ها و کوشش هایتان به ثمر نشسته است پس از این به بعد با دقت بیشتری عمل کرده و با احتیاط گام بردارید. شاید بهتر باشد امروز را در کنار یارتان باشید و بیشتر با او زمان بگذرانید او حرف هایی برای گفتن به شما آماده کرده است.

شهریور:

مشورت و تبادل نظر با دیگران ومطالعه و کسب اطلاعات می تواند باعث ایجاد جرقه هایی در ذهن شما شود که اگر بتوانید به آن ها جامه عمل بپوشانید آینده درخشانی در انتظار شما خواهد بود پس این فرصت را از دست ندهید.این اواخر کمی تند خو شده اید مراقب باشید که باعث رنجش و آزار دیگران نشوید.

فال مهر:

خودشناسی اولین و مهمترین گام در راستای رسیدن به اهداف است پس ابتدا لازم است با خود و خواسته هایتان کنار بیایید و سپس سعی داشته باشید بین عقل و احساس خود تعادل برقرار کرده و از هردو به یک میزان استفاده کنید تا ترجیح یکی بر دیگری باعث ایجاد مشکل برای شما نشود.

آبان:

بهتر است از مقاومت در برابر تغییرات دست بکشید و کمی خود را رها کنید شاید در ابتدا هماهنگی با تغییرات برای شما دشوار باشد اما زمان زیادی طول نخواهد کشید که به آنها عادت خواهید کرد و تاثیرات مثبت شان را در زندگی مشاهده خواهید کرد.اختلافاتی در روابط شخصی تان پیش آمده است که شاید تنها حلال آن زمان باشد.

آذر:

می توانید از گذشته به عنوان یک منبع تجربه برای برنامه ریزی درباره آینده  و فراهم کردن بستری مناسب برای حرکت به سوی اهدافتان استفاده کنید. مشورت و تبادل نظر با دیگران نیز می تواند باعث توجه شما به جنبه هایی از زندگی شود که تا کنون از آن غافل بوده و یا به سادگی از کنار آن عبور کرده اید.

فال دی:

امروز کائنات با شما همراه بوده و خبرهای خوشی در انتظار شما خواهد بود.به گونه ای که پس از شنیدن آن ها تمامی سختی هایی که تا به امروز متحمل شده اید فراموش کرده و امید تازه ای نسبت به زندگی پیدا می کنید.از فرصت هایی که در اختیارتان قرار گرفته است نهایت استفاده را بکنید تا بعدها دچار غم و اندوه نشوید.

بهمن:

دچار شک و تردید شده اید نمی دانید کدام راه برای آینه شما مفید تر است بهتر است زندگی را انقدر بر خود سخت نگیرید زیرا هر راهی را که انتخاب کنید به نفع شما و آینده تان خواهد بود. بهتر است در این راه با شریک زندگیتان مشورت کنید او پیشنهاد های ارزنده ای برای شما خواهد داشت.

اسفند:

شاید با شلوغ کردن اطرافتان و پذیرش مسولیت ها و وظایف بسیار بتوانید به گونه ای خود را مشغول کنید اما می توانید از آن چه که در قلبتان مخفی کرده اید نیز فرار کنید؟ بهتر است با خود صادق باشید و در صورت نیاز از افراد مورد اعتمادتان کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *