فال امروز ۲۸ مرداد ۹۸ + فال روزانه و فال تولد امروز

فال روزانه و فال امروز و فال امروز ۲۸ مرداد ۹۸ و بهترین فال روزانه برای شما که متولد امروز هستید.

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک

مدیریت و سیطره شما بر امور،تدبیر، حاذق بودن و شخصیت کاردان شما باعث شده است که تمام وظایفی را که بر عهده ی شما گذاشته شده است به بهترین نحو ممکن انجام داده و به پایان برسانید اما توجه داشته باشید که این به معنی بالاتر بودن سطح شما از افراد دیگر نیست. از نظر مالی با مشکلاتی مواجه خواهید شد که اگر برنامه ریزی دقیقی داشته باشید می توانید از آن ها به راحتی عبور کنید.نگران نباشید که هیچ کدام از این مسائل از زیبایی و رویایی بودن رابطه عاطفی شما کم نخواهد کرد.

فال فروردین:

عشق نباید چشمان شما را برروی بسیاری از حقایق ببندد چون در اینجا بحث زندگی مشترک مطرح است.همانطور که با چشمانی باز خوبی ها و نقاط مثبت طرف مقابلتان را بسیار پررنگ می بینید بهتر است به نقاط ضعف و تفاوت های بایکدیگر نیز توجه داشته باشید تا بتوانید عاقلانه ترین تصمیم را برای آینده خود اتخاذ کنید.

اردیبهشت:

بگذارید دیگران ارزش یاری رساندن  شما به آن ها و نیت پاک و انسان دوستانه تان را دانسته و این کارها را جزوی از وظایف شما قلمداد نکنند.هیچ گاه با توجه بیش از اندازه به خواسته ها و نیاز های دیگران فرصت های طلایی زندگی را از خود دریغ نکنید که در آینده برای شما پشیمانی به همراه خواهد داشت.

خرداد:

زمان بیشتری را به روابط عاطفی خود اختصاص داده و احساسات خود را بیشتر از قبل به زبان میاورید این باعث نزدیکی شما به یارتان و جدی شدن رابطه تان شده است.این نوع رفتار شاید برای خودتان هم عجیب به نظر برسد اما هرچه که باشد نتایج خوبی برای شما به همراه داشته است.

فال تیر:

روزهای خوبی در انتظار شما خواهد بود و اسباب خوشحالی شما و تمامی افرادی که به شما نزدیک هستند را فراهم ساخت.بهتر است از این فرصت ها نهایت استفاده را کرده و آینده درخشانی را برای خود رقم بزنید.البته در این شرایط هم از یاری رساندن به دیگران و فکر به آن ها غافل نخواهید شد.

مرداد:

کنجکاوی و سرک کشیدن در زندگی دیگران اصلا کار درخور و شایسته ای نخواهد بود پس بهتر است سرتان به کار خودتان  باشد زیرا به قدری کار به تعویق افتاده و یا انجام نداده دارید که اگر اکنون نیز برای آن برنامه ریزی کنید شاید فرصت لازم را برای حل تمامی آن ها نداشته باشید.

شهریور:

احساس می کنید اکنون زمان آن رسیده است که بیشتر به خود و توانایی ها و استعداد هایتان توجه داشته باشید.قطعا بهترین تصمیم را گرفته اید زیرا با جنبه هایی از شخصیت و قابلیت هایی از خودتان آشنا خواهید شد که تا به حال حتی نسبت به وجود آن ها آگاهی نداشته اید.این توانایی ها مسیر زندگی شما را دگرگون خواهد ساخت.

فال مهر:

اقدامات عجولانه و دور از عقل و منطق شاید جذاب به نظر برسند اما در مدت زمان کم عواقب جبران ناپذیری برای شما به همراه خواهند داشت پس بهتر است پیش از هرچیزی به اهداف خود فکر کرده و برای آن برنامه ریزی کنید تا در صورت مواجه شدن با موانع و مشکلات هرآنچه را که رشته کرده اید تبدیل به پنبه نشود.

آبان:

امروز از حقایق بسیاری مطلع خواهید شد که شاید زندگی شما را در مسیر جدیدی قرار دهد پس بهتر است چشم و گوش خود را بیشتر باز کنید.تفاوت عقاید و نظرات شما با دیگران به معنی درست یا غلط بودن آن ها نیست تنها کافیست کمی اعتماد به نفس داشته باشید و با ایمان به کارتان آن را جلو ببرید.

آذر:

اکنون زمان آن رسیده است که اعلام استقلال کنید.هیچ کس به جای شما زندگی نخواهد کرد و به جای شما برای زندگی تان تصمیم نخواهد گرفت پس با اطرافیانتان صحبت کرده و به آن ها بگویید از آن جایی که پاداش و عواقب تمامی کارهایتان بر عهده خودتان است پس بهتر است از دخالت در زندگی شما پرهیز کنند.

فال دی:

شما خود را غرق در کار و مسائل مالی کرده اید نگران نباشید که حاصل تلاش ها و کوشش های خود را برداشت خواهید کرد و سرمایه قابل توجهی به دستتان خواهد رسید.اکنون زمان آن رسیده است که به پاس زحمات تان برای خود جشنی گرفته و یا برای یک تفریح و استراحت چندروزه برنامه ریزی کنید.

بهمن:

دچار تناقض در شخصیتان شده اید گاهی بسیار خوب و مهربان و گاهی بسیار عصبی و تند خو هستید بهتر است به افکار خود سروسامان داده و سعی در اصلاح رفتار خود داشته باشید زیرا در غیر این صورت بسیاری از دوستان و نزدیکان تان شما را رها خواهند کرد.

اسفند:

شاید با اولویت قرار دادن دیگران بر خود توجه آن ها را به خود جلب کنید اما این به چه قیمت و ارزشی خواهد بود؟متاسفانه هنوز وظایف و مسئولیت های بسیاری بر دوشتان است که ابتدا باید آن ها را به پایان برسانید و سپس به خود رسیدگی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *