فال امروز ۲۴ مرداد ۹۸ + فال روزانه و فال تولد امروز

فال روزانه و فال امروز و فال امروز ۲۴ مرداد ۹۸ و بهترین فال روزانه برای شما که متولد امروز هستید.

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک

شما فردی با اراده،کاردان،خوش رو،مهربان و دارای کلامی شیوا و روابط اجتماعی بالا هستید. امسال نسبت به سال گذشته در محافل و مجالس بیشتری حضور پیدا خواهید و با افراد بیشتر و جدید تری آشنا خواهید شد که در صورت رعایت حد و مرزهای تان می توانید دوستی خود را با این افراد ادامه داده و روابط پایداری را شکل دهید.از لحاظ مالی و شغلی بستر مناسبی برای رشد و پیشرفت شما فراهم خواهد شد پس از این فرصت ها استفاده کنید.امسال آتش عشق در شما شعله خواهد کشید و لحظات رمانتیکی را خواهید داشت.

فال فروردین:

امروز احساسات شما فوران کرده و در آسمان ها سیر می کنید.دوست دارید به همه افراد چه غریبه و جه آشنا محیت کرده و آن ها را از احساسات درونی خود بهره مند سازید.بهتر است از این انرژی برای بهبود روابطتان با دوستان و نزدیکان تان استفاده کنید و علاقه و احساسات درونی خود را به کسی که دوستش دارید ابراز کنید.

اردیبهشت:

اگر اختلافی در بین دوستان و یا نزدیکان تان پیش آمده است بهتر است خود را کنار کشیده و از دخالت و اظهار نظر کردن پرهیز کنید زیرا در غیر این صورت شاید این گونه به نظر برسد که شما نسبت به یکی از طرفین جهت گیری خاصی دارید و سعی دارید از او دفاع کنید. پس از همان ابتدا اعلام بی طرفی کنید.

خرداد:

بهتر است بیشتر از قبل در محافل و مجامع مختلف حضور پدا کنید و باب آشنایی با افراد جدید و فرهیخته را برای خود باز کنید.شاید در یکی از این مجالس با شخصی آشنا شوید که بتوانید احساسات خود را با او تقسیم کرده و رابطه ی عاطفی خود را آغاز کنید. پس با احتیاط بیشتر و سنجیده تر گام بردارید.

فال تیر:

احساس انرژی و شور و نشاط مضاعف دارید انگار که هیچ مسئله ای نخواهد بود که شما توان انجام آن را نداشته باشید.پس از این انرژی خود نهایت استفاده را کرده و موانع و مشکلات پیش آمده را با برنامه ریزی و دقت حل و فصل کنید زیرا در غیر این صورت این انرژی تنها باعث تصمیم گیری های عجولانه شما خواهد شد.

مرداد:

هیچ گاه به انجام خواسته هایی که به ضرر شماست و عواقب جبران ناپذیری برای تان به همراه دارد رضایت ندهید حتی اگر طرف مقابل تان از رد شدن درخواستش احساس ناراحتی کرده و از شما رنجیده خاطر گردد. زیرا شما با انجام این کارها در چاهی فرو خواهید رفت که راه نجاتی از آن نیست.

شهریور:

چند وقتی است که بر کار های خود تمرکز نداشته و ذهن و قلبتان در دنیایی دیگر در حال پرواز هستند.بهتر است جسارت به خرج داده و احساسات واقعی خود را به کسی که آتش عشق را در دل تان شعله ور کرده است بازگو کنید.با این کار خود را از این بلا تکلیفی رهایی خواهید ساخت.

فال مهر:

بسیار بیشتر از قبل از دعوت های دیگران استقبال کرده و در مکان های مختلف حضور به عمل برسانید آن گاه خواهید دید که توانایی شما در ارتباط برقرار کردن با افراد دیگر چقدر بالاست و تبادل نظر با این افراد چه دریچه های جدیدی از زندگی را به روی شما باز خواهد کرد که شما تاکنون از آن بی اطلاع بودید.

آبان:

بهتر است زمان بیشتری را به شناخت خود و توانایی ها و استعداد ها یتان اختصاص دهید تا خود ببینید که چه کارهایی از دستتان بر می آید اما تا کنون نسبت به آن ها بی توجه بوده و آن ها را نادیده گرفته اید.تنها کافیست به خود و توانایی های تان ایمان بیاورید و اعتماد به نفس خود را تقویت کنید.

آذر:

زمان زیادی است که به خود و نیاز های تان بی توجه بوده اید اما اکنون که کسی را در زندگی خود دارید که از اعماق وجود به او عشق می ورزید انگیزه لازم را برای رسیدگی به خود بدست آورده اید تا هرروز به گونه ای متفاوت از قبل پیش چشمان او درخشیده و توجه او را به خود جلب کنید.

فال دی:

اکنون که سرشار از قدرت و توانایی هستید بهترین زمان ممکن است تا از آن ها در راستای رسیدن به اهداف و آرزوهای خود استفاده کرده و با سرعت بیشتری به جلو حرکت کنید.اگر امروز کسی از شما درخواست کمک کرد تمام تلاش خود را کرده تا گره ای از کار او باز کنید.

بهمن:

دوستان و نزدیکان شما مشوق بسیار قدرتمندی برای هدایت شما به سمت خواسته ها و آرزوهای تان هستند پس از این فرصت استفاده کرده و برای آن چه که  در سر دارید برنامه ریزی کنید. هیچ گاه پیش از بررسی تمام جوانب و نتایج خواسته هایتان عجولانه تصمیم نگیرید.

اسفند:

هیچ گاه به اهداف کوچک و جزئی قانع نشده و رویاها و اهداف بزرگی را در سر بپرورانید.زیرا شما توانایی دست یافتن به همه آن ها را دارید تنها کافیست جسارت به خرج داده و به سمت آرزو هایتان گام بردارید.امروز که کمی سرتان خلوت است زمان مناسبی برای برنامه ریزی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *