فال امروز ۲۳ مرداد ۹۸ + فال روزانه و فال تولد امروز

فال روزانه و فال امروز و فال امروز ۲۳ مرداد ۹۸ و بهترین فال روزانه برای شما که متولد امروز هستید.

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک

شما فردی با استعداد،خون گرم،مدیر،اقتصادی و حرفه ای در کار و تجارت هستید. اما گاهی بی ثبات و دمدمی مزاج می شوید و با این رفتار خود افراد بسیاری را آزار می دهید.روابط کاری و حرفه ای شما به سرعت رو به رشد و پیشرفت است.رفتار منطقی و اصولی شما در محیط کار باعث ارتقاء رتبه و سرمایه گذاری های دقیق تان باعث چند برابر شدن سرمایه شما خواهد شد.امسال از لحاظ عاطفی سالی سرشار از آرامش و ثبات برای شما خواهد بود و مشکل خاصی را تجربه نخواهید کرد.

فال فروردین:

عواطف و احساسات شما عقل و منطق تان را تحت تاثیر قرار داده و مانع از تصمیم گیری درست شما می شود.بسیاری از افراد ریاکار از این خصوصیت شما سوء استفاده کرده و سعی دارند خود را بهترین دوست و یار شما نشان دهند درحالی که در واقعیت چنین نیست؛ پس بهتر است چشمان خود را بیشتر باز کنید.

اردیبهشت:

مدتی است که در عالم خیال و رویا سپری می کنید و دل از جهان واقعی کنده اید.شاید این اقدام شما برای مدت کوتاهی باعث آرامش تان شود اما دیری نخواهد پایید که مشکلات جهان واقعی به سراغ شما آمده و ناچار هستید با آن ها مقابله کنید.پس بهتر است هرچه سریعتر به دنیای واقعی خود باز گردید.

خرداد:

بهتر است همیشه سعی در ایجاد تعادل بین عقل و احساساتتان داشته باشید.زمانی که نیازمند بررسی جوانب مختلف یک موضوع و کسب اطلاعات هستید بهتر است عقل خود را در اولویت قرار دهید و زمانی که در شرایط عاطفی قرار دارید بهتر است اوج احساسات خود را برای همه به نمایش بگذارید.

فال تیر:

تفاوت های بین عقاید و نظرات شما با افراد دیگر نباید باعث بروز اختلاف و درگیری بین شما و یا عقب نشینی یکی از طرفین شود بهتر است یاد بگیرید که با رعایت حقوق یکدیگر و با حفظ آرامش نظرات خود را به اشتراک بگذارید.این باعث می شود که بتوانید نکات ارزشمندی را از تبادل نظر با یکدیگر دریافت کنید.

مرداد:

پافشاری شما در انجام بعضی از امور تنها باعث فاصله افتادن میان شما و اهداف و خواسته هایتان می شود. گاهی بهتر است برای دست یافتن به آن چه که انتظارش را دارید راه های مختلفی را امتحان کرده و اطلاعات بیشتری را درباره آن کسب کنید تا بتوانید درست ترین و عاقلانه ترین تصمیم را اتخاذ کنید.

شهریور:

شما خود و توانایی هایتان را نادیده گرفته و همیشه از موضع ضعف در برابر دیگران وارد می شوید و اجازه می دهید آن ها هرگونه حرفی به شما بزنند.بهتر است کمی خود را باور کنید و از صحبت های دیگران پلی برای رشد و پیشرفت خود بسازید.اگر در این راه با احتیاط و عقلانی گام بردارید نتایج مثبتی برای شما حاصل خواهد شد.

فال مهر:

بر سر دوراهی عقل و احساس قرار گرفته اید بهتر است پیش از انجام هر کاری تمام جوانب را بررسی کرده و درست ترین تصمیم را اتخاذ کنید.هرگونه قدم اشتباه ممکن است عواقب جبران ناپذیری برای شما به همراه داشته باشد.دوستان و نزدیکان بسیاری دارید که یاری رسان شما خواهند بود.

آبان:

نگذارید مال و ثروت دنیا عقل و هوش را از سرتان  ببرد و مانع از پی بردن شما به حقایق شود. هر پیشنهادی که سود آور باشد لزوما واقعی نیست پس بهتر است پیش از طمع کردن تمام جوانب را بررسی کنید تا با تصمیم گیری اشتباه و حرکت عجولانه یک عمر را در حسرت و پشیمانی سپری نکنید.

آذر:

افراد مکار و ریا کاری در اطراف شما هستند که سعی دارند در ظاهر خود را دوست و خیرخواه شما نشان دهند اما در پشت سرتان از هیچ گونه تلاشی برای شکست و سرخوردگی شما کوتاهی نمی کنند پس بهتر است چشمان خود را بیشتر از قبل باز کنید که این افراد ضررهای جبران ناپذیری به شما و زندگی تان خواهند زد.

فال دی:

توجه بیش از اندازه شما به دوستان و نزدیکانتان باعث کوتاه تر شدن رابطه شما با آن ها خواهد شد زیرا دیگر زحمات و دلسوزی های شما آنطور که باید به چشمشان نمی آید و قدردان نخواهند بود.

همانطور که آن ها اولویت اول شان خود و زندگی شان است شما نیز اولویت اول تان را خود قرار دهید و بعد به فکر کمک به دیگران باشید.

بهمن:

تصمیم به انجام کاری گرفته اید که دیگران چندان با آن موافق نیستند و دائم به شما فشار می آورند بهتر است به جای لجبازی به نظرات آن ها گوش دهید حتی اگر مخالف با آن ها باشید.  صحبت های آن ها در روشن شدن بعضی از حقایق برای شما بی تاثیر نخواهد بود.

اسفند:

شما فردی بذله گو و شوخ طبع هستید و سعی در خوشحال کردن دیگران دارید. اما همه افراد این صحبت های شما را به چشم  شوخی نخواهند دید و دچار سوء برداشت خواهند شد.پس بهتر است در صحبت های خود بیشتر دقت کرده و هرچیزی را به زبان نیاورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *