فال امروز ۲۱ مرداد ۹۸ + فال روزانه و فال تولد امروز

فال روزانه و فال امروز و فال امروز ۲۱ مرداد ۹۸ و بهترین فال روزانه برای شما که متولد امروز هستید.

برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک

شما فردی پر انرژی،درپی کشفیات جدید،منطقی و معاشرتی هستید اما گاهی قدرت ریسک پذیری شما از حد معمول بالاتر رفته و خطرناک به نظر می رسد. امسال برای شما سالی پر از اتفاقات و خبرهای خوب همراه با شور و نشاط خواهد بود پس از تک به تک لحظه های خود لذت ببرید.

امسال برای بهبود شرایط کاری و مالی خود موانع و مشکلات بسیاری را طی خواهید کرد اما زحمات شما به ثمر خواهد نشست.با فردی آشنا خواهید شد و علاقه ای در بین شما شکل خواهد گرفت شاید این موضوع آغاز رابطه عاطفی شما باشد.

فال فروردین:

اگر دیگران به شما اطمینان کرده و شما را محرم اسرار خود می دانند شما نباید پاسخ اعتماد آن ها را با بی اعتمادی داده و خیانت در امانت کنید زیرا دنیا دار مکافات است؛ اگر با کسی این کار را انجام دهید روزی خواهد رسید که فردی با شما همین کار را تکرار خواهد کرد و تمام اسرار و صحبت های شما را برای دیگران فاش خواهد کرد.

اردیبهشت:

روابط اجتماعی بالای شما باعث شده است که با افراد زیادی در ارتباط باشید اما توجه داشته باشید که ابتدا باید شناخت لازم و کافی را درباره این افراد بدست بیاوردید و بعد آن ها را وارد حریم خصوصی خود کنید.هرگاه بتوانید حد و مرز خود را با افراد حفظ کنید روابط شما پایدار خواهد ماند.

خرداد:

هیچ گاه برای یک شروع دوباره دیر نخواهد بود پس عزم خود را جزم کرده و وارد عمل شوید اما هیچ زمانی راهی را که  آغاز کرده اید نیمه کاره رها نکنید که به ضرر شما خواهد بود. به جشنی دعوت خواهید شد که حضور در آنجا اطلاعات و ایده های جدیدی را برای شما به همراه خواهد داشت.

فال تیر:

ذهن تان درگیر مسائل مختلف است.احساس می کنید که زمان آن رسیده است که دستی به سر و روی زندگی خود بکشید اما هنوز جسارت لازم را ندارید بهتر است با دوستان و نزدیکان خود مشورت کرده و روی کمک آن ها حساب باز کنید.هیچ تلاش و کوششی بدون اجر نخواهد ماند.

مرداد:

امروز را به خود و امور شخصی خود اختصاص دهید و کارهای مورد علاقه تان را انجام دهید تا دوباره انرژی از دست رفته تان به شما بازگردد. شما فرده با تجربه ای هستید کافیست دیگران لب به سخن باز کنند تا شما انتهای کاررا مشاهده کنید.بهتر است تا زمانی که از شما نظری خواسته نشده حرفی نزنید.

شهریور:

هیچ زمانی برای مطالعه و کسب علم و دانش و افزایش اطلاعات دیر نیست پس از همین امروز به مطالعه در حوزه های مورد علاقه خود بپردازید.گاهی صحبت های بی پروا و بدون مقدمه شما باعث رنجش و آزار دیگران خواهد شد بهتر است همیشه سنجیده و گزیده  گو باشید.

فال مهر:

امروز احساس هیجان و نشاط می کنید و دوست دارید تمام ناشناخته ها و موضوعات جدید را امتحان کنید و تا حدودی نیز موفق خواهد بود.بهتر است کمی نیز سعی در پی بردن به جنبه های ناشناخته رابطته تان داشته باشید شاید با این کار هیجانی دوباره به رابطه خود ببخشید.

آبان:

پس از طی کردن موانع و مشکلات و نا همواری های زندگی اکنون کمی به آرامش رسیده اید شما در این راه تجربه های بسیار کسب  کرده و به پختگی رسیده  اید. اگر به دنبال افزایش درآمد و افزایش سرمایه تان هستید بهتر است در جست و جوی مشاغل مناسب و یا سرمایه گذاری های سودآور باشید.

آذر:

امروز موج عظیمی از احساسات را درون خود احساس می کنید این فرصت بسیار مناسب است تا با کسی که دوستش دارید و یا شریک زندگی تان خلوت کنید.بهتر است آن چه را که در دل دارید و احساسات واقعی خود را به زبان بیاورید تا او نیز از آن مطلع شده و دلگرم شود.

فال دی:

انرژی بسیار زیادی را درون خود احساس می کنید.مثبت اندیشی شما باعث شده است که جز خوبی چیزی به چشم شما نیاید و با همه اطرافیانتان به نرمی و ملایمت برخورد کنید. اجازه ندهید که هیچ گونه افکار آزار دهنده و یا افرادی که سعی در انتقال انرژی منفی به شما دارند بتوانند به این حال شما غلبه کنند.

بهمن:

احساس می کنید که بهتر است مدتی را با خود خلوت کرده و روح و ذهن تان را سروسامان دهید. شما نیازبه سکوت وآرامش دارید و این جز با تنهایی میسر نخواهد شد. پس بهتر است مدتی را در منزل مانده و به اطرافین خود شرایطتات را توضیح دهید قطعه آن ها درک خواهند کرد.

اسفند:

بهتر است بسیار بیشتر از قبل ارزش دوستان و نزدیکان خود را بدانید چون امروز یافتن افرادی که شمارا درک کرده و بتوان به آن ها اعتماد کرد کار بسیار دشواری است پس قدر داشته ها را بدانید.

با فردی دچار اختلاف شده اید اما امروز فرصت حل مشکلات و کدورت ها پیش خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *