فال روزانه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸

فال امروز ۱۶ مرداد سال ۱۳۹۸ و فال روزانه و فال تولد 

شما فردی زودجوش،خوش سروزبان،باهوش و دارای قدرت مدیریت بالا هستید اما از کوره در رفتن های ناگهانی شما بسیاری از اطرافیان تان را رنجیده خاطر کرده است.امسال بیشتر تمرکز خود را برروی مسائل مالی، حرفه ای و شغلی گذاشته اید.به واسطه ی کمک های افراد با تجربه و کاردان به پیشرفت های قابل توجهی در این زمینه دست پیدا خواهد کرد و سرمایه تان چند برابر خواهد شد. توجه بیش از اندازه شما به این مسائل باعث نادیده گرفتن روابط عاطفی تان شده است و بعد ها باعث پشیمانی شما خواهد شد.

فروردین:

با یک دست چند هندوانه بلند کرده اید.اکنون که به جدی ترین مرحله کار ورود کرده اید دچار نوعی آشوب و اضطراب شده اید که چگونه از پس حل این موضوعات بر بیایید. بهتر است ابتدا آرامش خود را حفظ کرده و بدون توقع از دیگران با جدیت و تلاش و کوشش این مرحله را پشت سر بگذاید.

اردیبهشت:

شما نیازمند افرادی در زندگی تان هستید که هر چند وقت یک بار شما را برای انجام کاری هدایت کرده و مشوق شما باشند.امروز این افراد شما را به سمت کارهای خیرخواهانه و نیکوکارانه سوق خواهند داد که این بسیار برای شما مفید و باعث آرامش و سبکی شما خواهد شد.

خرداد:

اکنون که احساس می کنید زمان اعمال تغییر و تحولات بزرگ در زندگی تان است پس دست رو دست نگذارید و همین امروز برای دست یافتن به آرزوهای خود برنامه ریزی کنید. تا زمانی که شما حرکتی انجام ندهید برکتی حاصل نخواهد شد.دست از لجبازی و غرور خود بردارید و با دیگران مشورت کنید.

تیر:

در شرایط نابسامانی گرفتار شده اید از یک سو نزدیکانتان درباره رابطه عاطفی تان به شما فشار آورده و شما را از این رابطع منع می کنند و از سوی دیگر کسی که دوستش دارید نیز در این شرایط با شما از سرناسازگاری وارد شده و مدام اعصابتان را بهم می ریزد. بهتر است به جای دیگران خود درباره رابطه تان تصمیم بگیرید چون شما در این موقعیت قرار دارید نه آنها.

مرداد:

گاهی نیز لازم است تا توانایی ها و استعداد های خود را برای دیگران به نمایش بگذارید تا شما را دست کم نگیرند.کافیست شما اراده کنید تا هرچیزی را به بهترین نحو ممکن انجام داده و به اتمام برسانید.پس بهتر است هرچه سریعتر اداره امور را در دست بگیرید تا دیگران از قضاوت های شان شرمنده و پشیمان شوند.

شهریور:

توانایی رهبری شما باعث شده است تا وظایف و مسئولیت های بسیاری بر دوش شما قرار گیرد و از آنجا که شما باید همه کارها را خود انجام دهید تا خیالتان راحت شود بنابراین چندان به روی کمک های دیگران حسابی باز نمی کنید.اما این کار ممکن است به ضرر شما تمام شود.

مهر:

روحیه شما بسیار حساس و شکننده است گاهی نیز طبق عادت از کاه کوه می سازید.بهتر است ابتدا به خود بفهمانید که هر رفتاری مخاطبش شما نخواهید بود و هر اختلاف نظری نباید باعث ناراحتی و رفتار پرخاشگرانه شما شود.اگر به این روش ادامه دهید زمان زیادی تا تنها ماندن شما به طول نخواهد انجامید.

آبان:

خود را در یک خلاء عاطفی حس می کنید انگار که شما متعلق به یک سیاره و دیگران متعلق به سیاره ی دیگری هستند.اما مشکل از شماست اگر یک بار به صورت منطقی با افرادی که به آن ها اعتماد دارید تبادل نظر کرده و خوب گوش دهید متوجه خواهید شد چه نکات ارزشمندی در سخنان آن ها نهفته است.

آذر:

شما بیش از اندازه خود را در فشار و تنگنا قرار می دهید و این باعث اضطراب و آشوب شما خواهد شد بهتر است هراز گاهی دست از دقت و نکته سنجی برداشته و امور را به حال خود رها کنید آن زمان است که مشاهده خواهید کرد که انقدر سخت گیری لازم نبوده و زمان حلال همه چیز است.

دی:

بهتر است هر از گاهی برنامه های خود را یادداشت کرده و بررسی کنید تا ببینید به کدام یک رسیده و به کدام یک نرسیده اید و میزان رضایت شما چقدر است. اگر امروز احساساتتان دچار تناقض شده و از عدم ثبات رفتار رنج می برید بهتر است با خود تنها بوده و به کارهای خود بیشتر فکر کنید.

بهمن:

شما اعتماد خود را به افراد از دست داده اید. از یک سو دوست دارید در کنار شما باشند و از سوی دیگر دوست دارید دیگر آن ها را نبینید. این رفتارهای ضد و نقیض شما و رفتار های حساب نشده و عجولانه تان باعث بروز مشکلات جدی برای شما خواهد شد و تنهایی تان را به همراه خواهد داشت.

اسفند:

شور و نشاط و انرژی شما اگر در راه درست استفاده نشود به یک انرژی کاذب و مخرب تبدیل خواهد شد.پس اکنون که زمان آن رسیده است به سوی اهداف و خواسته های خود، در مسیر زندگی گام بردارید و خود نظاره گر باشید که با تلاش کوشش تان چه آینده ای برای خود ساخته اید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *