فال امروز ۴ مرداد ۹۸ + فال تولد + فال روزانه

فال امروز ۴ مرداد + فال تولد

فال برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک

شما فرد زیرک و باهوشی هستید در هر زمانی بهترین تصمیم را اتخاذ کرده و بهترین راه  را پیشنهاد می کنید اما امان از زمانی که مرغ شما یک پا داشته باشد دیگر هیچ چیزی شما را از تصمیمتان منصرف نخواهد کرد و این پافشاری به ضرر شما تمام خواهد شد.ممکن است خبربیماری یکی از نزدیکانتان به گوش شما برسد و باعث غم و اندوه فراوان شما شود با اینکه خود در وضعیت مالی مناسبی نیستید اما از هیچ گونه کمکی به آن ها دریغ نخواهید کرد.بهتر است امسال کمی به افکار خود سر و سامان دهید و بعد به فکر شروع رابطه عاشقانه باشید.

بیش تر بخوانید: راه های طبیعی و خانگی از بین بردن چروک پوست

فال فروردین:

امروز چندان حال مساعدی ندارید بی قرار و عصبی هستید منتظر هستید تا کسی به شما حرفی بزند و یا کاری کند تا شما تمام خشم خود را بر سر او خالی کنید.سعی کنید به اعصاب خود مسلط باشید و از مکالمه های غیر ضروری خودداری کنید تا این رفتار شما باعث آزار و ناراحتی دیگران نشود.

اردیبهشت:

هیچ گاه خود سر و بدون مشورت با دیگران کاری را انجام ندهید.شاید شما خود را با تجربه تر از آن بدانید که مرتکب خطایی شوید اما خوب انسان جایزالخطاست.پس اگر کاری به شما محول شد پیش از انجام آن کار اطلاعات لازم را کسب کرده و پس از آگاهی کامل از موضوع مسئولیت خود را انجام دهید.

خرداد:

روحیه خود را از دست داده اید.بیشتر زمان خود را در خانه و یا در رخت خواب هستید اگر خودتان کمک حال خود نباشید هیچ کس به فریاد تان نخواهد رسید. با دوستان و نزدیکان خود تماس گرفته و با آن ها به پیاده روی برید.محیط بیرون از خانه باعث تغییر روحیه شما خواهد شد.

تیر:

اضطراب و استرس بیش از اندازه ی شما به سلامتی تان آسیب خواهد زد. هر موضوعی ارزش این حجم از نگرانی شما را ندارد.اگر کسی شما را بی خبر گذاشته است به جای افکار منفی این را در نظر بگیرید که شاید فراموش کرده و یا گرفتار کاری است. اگر مدت زمان زیادی طول کشید آن موقع به فکر راهی باشید.

مرداد:

شما به دلیل روابط عمومی بالا و فن بیان قوی با افراد بسیاری در ارتباط هستید اکنون فرصت مناسبی است که با آن ها صحبت کرده و از تجربیات و اطلاعات آنان بهره مند شوید تا شاید زمینه ساز رشد و پیشرفت شما در آینده شود.علاوه بر تبادل نظر هم نشینی با آن ها باعث آرامش خاطر و شادی شما خواهد شد.

شهریور:

امروز تصمیم دارید هر آن چه را که در سر دارید برای همه بازگو کنید و از رویاها و اهدافتان برای آن ها صحبت کنید.بهتر است دو نکته را توجه داشته باشید: اول موضوع را آن قدر جدی بیان نکنید که همه تصور کنند افکارتان در مرحله اجراست و برای آنان انتظاری ایجاد نکنید و دوم پیش از هر ایده ای تمام جوانب را بررسی کنید.

مهر:

ویژگی های مثبت شخصیت شما به قدریست که همگان را به محض برخورد با شما جذب خود می کند.پس به خود و ویژگی های تان ایمان داشته باشید تا دیگران نیز آن طور که باید و آن طور که لایقش هستید ارزش شما را دانسته و به شما احترام بگذارند.اگر احساس می کنید نیاز به صحبت با کسی دارید دوستانتان بهترین گزینه هستند.

آبان:

در زندگی همه ما روزهاییست که نه حوصله خود و نه حوصله دیگران را داریم.احساس روزمرگی کرده و افکار منفی تمام ذهن ما را احاطه می کند.تنها کافیست نگاه خود را عمیق تر کرده و کوچکترین زیبایی های اطرافتان را ببینید تا متوجه شوید که چه نعمت هایی دارید .

آذر:

تنها کافیست به خود و توانایی های خود ایمان داشته باشید و استعداد های خود را نادیده نگیرید تا با چشمان خود ببینید که کاری نیست که از عهده ی آن بر نیایید و دیگران چگونه توانایی های شما را ستایش خواهند کرد.مثل همیشه با احتیاط گام بردارید،رفتار عجولانه به ضرر شما خواهد شد.

فال دی:

روح تان بیمار شده است اتفاقاتی را مرور می کنید که یاد آوری آن ها چندان برای شما خوشایند نیست این اتفاقات بخشی از واقعیت زندگی تان هستند اما شما نمی خواهید با این حقایق رو برو شوید.بهتر است از افراد نزدیک و یا پزشک کمک گرفته و با آن ها مشورت کنید تا شرایطتان دشوارتر نشود.

بهمن:

انرژی زیادی را درون خود حس می کنید، آرام و قرار ندارید و نمی توانید تمرکز لازم را برای انجام کار های خود داشته باشید.بهتر است از این انرژی در جهت پیشبرد اهداف و امور شخصی تان استفاده کنید در غیر این صورت باعث به تعویق افتادن کار هایتان خواهد شد.

اسفند:

با وجود توانایی های بسیار زیادتان گاهی نیز ذهن شما قدرت انتخاب و تصمیم گیری را نخواهد داشت در این مواقع بهتر است با افراد کاردان و صاحب تجربه مشورت کرده و از نظرات آنان بهره مند شوید.با دوستان و نزدیکان خود دیداری داشته باشید که بودن در کنار آن ها حال شما را بهتر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *