فال امروز ۳۰ تیر ۹۸ + فال تولد + فال روزانه

فال امروز ۳۰ تیر ۹۸ + فال تولد

فال برای کسانی که امروز به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک

شما فردی پر انرژی،باهوش،راستگو و اجتماعی هستید اما گاهی رفتار های بی ثبات شما باعث آزار و اذیت اطرافیانتان خواهد شد. مدت زمان زیادی است که بر مسائل کاری و اوضاع مالی خود تمرکز کرده و اقدامات بسیار کرده اید امسال برای شما سال آسودگی و برداشت نتیجه زحماتتان خواهد بود پس از آن لذت ببرید.اگر این موضوعات باعث بی توجهی شما به روابط عاطفی تان شده است باید تلاش بسیاری برای جبران کوتاهی هاو بی توجهی های خود بکنید.

بیش تر بخوانید: راه های طبیعی و خانگی از بین بردن چروک پوست

فال فروردین:

دست یافتن به سرمایه ی زیاد و یا موفقیت و ارتقاءرتبه در محیط کار به یک باره اتفاق نخواهد افتاد شما باید زمان زیادی را به برنامه ریزی،کسب اطلاعات و بررسی تمام جوانب اختصاص دهید تا بتوانید درست ترین تصمیم را برای آینده خود بگیرید.پس هیچ گاه عجولانه عمل نکنید.

اردیبهشت:

در موقعیتی قرار گرفته اید که باید یک راه را انتخاب کنید این تصمیم شما ممکن است افرادبسیاری را که در اطرافتان هستند تحت تاثیر قرار دهد.پس سعی کنید ابتدا اطلاعات لازم را کسب کرده و با افراد صاحب تجربه مشورت کنید تا در آینده پشیمانی و حسرت برای شما باقی نماند.

خرداد:

شما به فکر اعمال تغییر و تحولاتی در زندگی خود هستید.بهتر است پیش از انجام هرکاری برنامه ریزی کرده و تمام جوانب آن را در نظر بگیرید. اگر در این راه مدیریت هزینه و منابع مالی خود  را نداشته باشید دست به اقداماتی خواهید زد که ضررهای آن جبران ناپذیر خواهد بود .

تیر:

اگر به فکر افزایش منابع مالی خود هستید و در این زمینه پیشنهاد هایی را دریافت کرده اید بهتر است اطلاعات لازم را کسب کرده و با افرادی که در این زمینه تجربه دارند مشورت کنید.هیچ گاه اجازه ندهید حرص و طمع پول چشم های شما را برروی حقایق ببندد و باعث تصمیمات اشتباه شود.

مرداد:

امروز ذهن تان درگیر مسائل مالی شده است اگر با کسی شراکت کرده اید یا سرمایه گذاری های در عرصه های مختف داشته اید نگران نباشید که بازده بسیار خوبی برای شما به همراه خواهد داشت. تنها کافیست کمی صبر کرده و زمان لازم برای کسب سوددهی را به آن ها اختصاص دهید.

شهریور:

فکر به پول و کسب درآمد بیشتر، روز و شب شما را به خود اختصاص داده است و شما را به دنیایی دیگر وارد کرده است.گرچه فعالیت در این زمینه می تواند برای شما مثبت باشد  و آینده شما را تامین کند اما نباید به مانعی برای لذت بردن از زندگی تبدیل شده و شما را غرق در خود کند.

مهر:

اکنون زمان آن رسیده است که با خود خلوت کرده و برای آینده خود تصمیم گیری کنید. ممکن است فرصت های بسیاری در اختیار شما قرار بگیرد که باعث تغییر و تحولات اساسی در زندگی شما شده و شرایط شما را دگرگون سازد؛اما بهتر است ابتدا با خود کنار بیایید که به دنبال چه چیزی هستید.

آبان:

هر از گاهی آنچه را که تاکنون پشت سر گذاشته اید و نتایج حاصل از آن را بررسی کنید تا بتوانید برنامه ریزی دقیقی برای آینده و اهداف خود داشته باشید. دوستان و نزدیکان تان به وجود شما احتیاج دارند تا با شما صحبت کرده و کمی از بار روانی شان کاسته شود پس سعی کنید زمان لازم را در اختیار آن ها قرار دهید.

آذر:

انرژی بسیاری را درون خود احساس می کنید و آماده شروع هرکاری هستید.پس بهتر است به پیشنهاد هایی که به شما داده می شود بیشتر فکر کرده و جوانب آن را بررسی کنید. هنگام تصمیم گیری به این نکته توجه داشته باشید که بعضی از فرصت ها تنها یک بار در اختیار ما قرار می گیرند و قابل تکرار نیستند.

فال دی:

مطمئن باشید اگر مایل به رشد و پیشرفت و یا کسب مقام و موقعیت در هر زمینه ای هستید علم و دانش و به روز رسانی اطلاعات باعث دست یابی شما به اهدافتان خواهد بود.هیچ زمانی برای شروع  این کار دیر نیست پس از همین امروز برای افزایش دانش و ادامه دادن تحصیلات برنامه ریزی کنید. در این راه افراد بسیاری به شما یاری خواهند رساند.

بهمن:

شما زندگی خود را بر پایه نظرات و صحبت های دیگران پایه ریزی کرده اید.آن ها به راحتی می توانند شما را به هر جهتی که می خواهند هدایت کنند.این باعث نادیده گرفتن توانایی ها و استعداد های شما و ایده هایی که در ذهن دارید شده است.تنها کافیست یک بار به خود فرصت دهید و خود برای زندگی تان تصمیم بگیرید تا نتایج مثبتی حاصل از آن را مشاهده کنید.

اسفند:

انتظارات و توقع های بیش از اندازه شما از دیگران باعث بروز مشکلات و اختلافاتی با اطرافیانتان شده است.اگر به خود بقبولانید که هیچ کس در قبال شما وظیفه و تعهدی ندارد و خود به تنهایی باید تمام وظایف و مسئولیت ها را بر عهده بگیرید زندگی برای شما راحت تر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *