فال روزانه: فال امروز ۱۷ تیر ۹۸ + فال تولد

فال برای کسانی که امروز ۱۷ تیر به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک

شما فردی خوش سروزبان،ماجراجو و پر انرژی هستید اما گاهی بدقولی های شما باعث ایجاد مشکلاتی جبران ناپذیر برای تان خواهد شد. اگر به فکر شراکت و یا سرمایه گذاری در زمینه های مختلف هستید و یا موقعیت تغییر شغل برای شما پیش آمده است حتما آن ها را بپذیرید زیرا در آینده نتایج خوب و مثبتی برای شما به همراه خواهد داشت.مدت زمانی است که به فکر ازدواج و تشکیل خانواده هستید امسال زمان مناسبی برای اقدام و صحبت کردن درباره این موضوع خواهد بود.

فروردین:

تنها کافیست به استعدادها و توانایی هایتان ایمان بیاورید و خود را باور داشته باشید در این صورت است که می توانید به آنچه که در انتظارش هستید دست پیدا کنید.هیچگاه خود را در سطحی پایین تر از دیگران نبینید و آن ها و خواسته هایشان را به خود ترجیح ندهید زیرا در آینده چیزی جز حسرت و پشیمانی برای شما نخواهد داشت.

اردیبهشت:

برنامه ریزی و هماهنگی شما در استفاده از عقل و احساساتتان باعث شده است که شما به الگویی برای دیگران تبدیل شده و افراد بسیاری را  نیازمنده  بهره گیری از تجربیات و مشورت با شما کرده باشد پس بیشتر از گذشته بر رفتار و تصمیمات خود دقت داشته باشید و سنجیده عمل کنید.

خرداد:

مدت زمان زیادی است که دچار روزمرگی شده اید.یک نواختی زندگی شما را به فردی افسرده و گوشه گیر تبدیل کرده است اگر چشم امیدتان به کمک های دیگران است  سخت در اشتباه هستید.زیرا هیچکس جز خودتان توانایی سر و سامان دادن به زندگیتان را ندارد.پس هرچه سریع تر فکری به حال خود کنید.

تیر:

موانع و مشکلاتی در سر راه شما قرار گرفته است که شاید هرکسی توانایی مقابله با آن را نداشته باشد اما شما و انرژی مثبت تان باعث خواهید شد که این روزهای سخت در مدت زمان کوتاهی به پایان برسد و صلح و آرامشی را که مدت زمان زیادی انتظارش را می کشید به زندگی شما بازگردد.

مرداد:

توانایی مدیریت شما باعث شده است که علاوه بر کنترل امور زندگی خود،کنترل امور زندگی دیگران را نیز بر عهده بگیرید تا آنها ناچار به متحمل شدن بسیاری از مشکلات زندگی نباشند اما این موضوع تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟ اجازه ندهید احساسات بیش از اندازه شما به مانعی برای دست یافتن به اولویت هایتان تبدیل شود.

شهریور:

انسان روزی سرشار از هیجان و روزی افسرده و غمگین است گرچه امروز برای شما با ناراحتی همراه خواهد بود اما این موضوع نباید باعث آشوب و اضطراب شما شود زیرا این شرایط موقت و گذرا است تنها کافیست  برای بهبود حال خود به ندای درونی تان توجه کنید.

مهر:

روزگار همیشه بر وفق مراد شما  نخواهد بود پس سعی در جنگیدن با آن و تبدیل کردنش به آنچه که خواسته  خودتان است نداشته باشید.اینکه اطرافیانتان شما را برای انجام کارهایی تشویق می کنند یا به عبارتی به شما پر و بال می دهند دلیل بر آن نخواهد بود که کارهای شما درست است و هرچه را که می خواهید انجام دهید.

آبان:

هیچ گاه از بیان عقاید و نظرات خود به دیگران ترسی نداشته باشید شاید شما شاهد موضوعاتی در زندگی آنان باشید که خود متوجه آن نیستند و شما با بیان آنها بتوانید از ضربه ای بزرگ به زندگی اطرافیانتان جلوگیری کنید اما توجه به این نکته ضروری است که بر قبولاندن نظرات خود به دیگران پافشاری نکنید زیرا ممکن است باعث بروز سوء تفاهم هایی برای آنها شود.

آذر:

به تنهایی انجام دادن همه وظایف و مسئولیت ها شما را به انسانی خسته و فرسوده تبدیل خواهد کرد پس بهتر است در برابر بعضی از تغییرات مقاومت نکنید این که دیگران شما را در انجام کارهای تان یاری رسانند چیزی از ارزش شما نخواهد کاست و تنها باعث خواهد شد کار ها را با سرعت بیشتر و نتایج بهتر به اتمام برسانید.

دی:

اگر راهی را آغاز کرده اید هیچ گاه اجازه ندهید تا حواشی و افکار منفی باعث کناره گیری شما از اهدافتان شود.شاید دیگران در این راه با شما مخالفت هایی کرده و هدفتان را بیهوده تلقی کنند اما این موضوعات نباید به مانعی برای دستیابی شما به آینده درخشانی که در انتظارتان است تبدیل شود.آن زمان است که دیگران از گفته های شان پشیمان خواهند شد.

بهمن:

هیچ گاه قضاوت ها و افکار منفی دیگران درباره شخصیت شما نباید باعث تضعیف روحیه و  از بین رفتن اعتماد به نفس تان شود هر کس از دریچه نگاه خود درباره دیگران صحبت می کند و این هیچ دلیل معتبری بر درست یا غلط بودن صحبتش نخواهد بود پس هرآنطور که فکر می کنید درست است رفتار کنید.

اسفند:

بهتر است همیشه آهسته و پیوسته در مسیر زندگی در حال حرکت باشید نه اینکه گاه از شدت تلاش و کوشش بهره بردن از زندگی را بر خود دریغ کرده و گاهی نیز همه چیز را به حال خود رها کرده و استراحت کنید.رعایت کردن تعادل در زندگی را اولویت اول خود قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *