فال روزانه: فال امروز ۱۵ تیر ۹۸ + فال تولد

فال روزانه و فال تولد برای کسانی که امروز ۱۵ تیر به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک

شما فردی پر انرژی،مسئولیت پذیر،متعهد و وفادار هستید اما گاهی بی حوصله و بی قرار شده و باعث رنجش دیگران می شوید.چند وقت است که وضعیت مالی شما مدام در حال نوسان بوده و فراز و نشیب های بسیاری را پشت سر گذاشته اید اما امسال به ثبات مالی ای که در انتظارش بوده اید خواهید رسید.مشغله های بسیار زیادتان فرصتی برای فکر کردن به روابط عاطفی برای شما نخواهد گذاشت و شما همچنان در تنهایی به سر خواهید برد.

فروردین:

احساس خستگی و بی حوصلگی می کنید.دوست دارید زمانی را به خود اختصاص داده و در گوشه ای خلوت کنید.اما اکنون فرصت مناسبی برای این کار نخواهد بود زیرا شما به پایان مسیری که مدت هاست آن را آغاز کرده اید نزدیک شده اید پس کمی صبر و حوصله به خرج داده و آنچه را که شروع کرده اید به پایان برسانید.

اردیبهشت:

شما همیشه سعی دارید اسباب شادی و خوشحالی دیگران را فراهم کرده و آنها را از خود راضی نگاه دارید اما آیا دیگران نیز در شرایط روحی نامناسب شما این کارها را برایتان انجام می دهند؟
پس برای هر فردی به میزانی وقت بگذارید که او برای شما وقت می گذارد و خود را برای دیگران به آب و آتش نزنید.

خرداد:

شما فردی عاطفی و احساسی هستید.که این باعث انتظار و توقع بیش از اندازه شما از دیگران شده است شما دوست دارید دیگران نیز به اندازه شما احساساتشان را به شما ابراز کنند اما همه ی افراد مانند یکدیگر نیستند و به یک شکل رفتار نمی کنند بیش از این خود و دیگران را آزرده خاطر نسازید.

تیر:

سرک کشیدن در زندگی دیگران به اسباب تفریح شما تبدیل شده است اما غافل از اینکه شما کل زندگی خود را به این موضوع اختصاص داده اید.این موضوع باعث عقب افتادن شما از زندگی و مسئولیت هایی که بر عهده دارید شده است.پس هرچه سریعتر سعی در اصلاح رفتار خود داشته باشید.

مرداد:

احساس میکنید گره ای در کار شما ایجاد شده است و باعث اختلال در روند عادی زندگیتان شده است.بهتر است هیچ گاه پیش از مشاهده شواهد و داشتن دلیل منطقی ذهن خود را با افکار منفی درگیر نکنید.بهتر است امروز با دوستان خود ملاقات کرده و احساسات خود را برای آنها بازگو کنید.

شهریور:

امروز احساس هیجان و شور و نشاط می کنید این حس درونی باعث شده است آنطور که باید، بر روی کارهای خود تمرکز نکرده و نتوانید آنهارا درست انجام دهید.بهتر است پیش از وقوع یک مشکل جدی کار را رها کرده و به گردش و تفریح همراه با دوستان و یا نزدیکانتان بروید.

مهر:

اگر برنامه ریزی دقیقی برای کارهای خود داشته باشید مجبور نخواهید شد کل روز را کار کرده و خود را از تفریح و خوش گذرانی و استراحت محروم کنید.پس بهتر است اکنون که زمان کار است وظایفی را که بر عهده دارید با نهایت دقت انجام داده و به پایان برسانید تا فردا مجبور به دوباره کاری نشوید.

آبان:

انرژی بسیار زیادی را درون خود حس می کنید. گویی که هیچ کار انجام نشدنی و یا دست نیافتنی برای شما وجود نخواهد داشت این انرژی همانطور که می تواند مفید و سازنده باشد ممکن است باعث هدایت شما به سمت کارهای مخرب و آسیب زا شود.پس عاقلانه رفتار کنید.

آذر:

عدم برنامه ریزی شما باعث شده است که کنترل امور از دست تان خارج شود. شما هرروز در حال انجام وظایف و مسئولیت هایی هستید که نمی دانید با چه هدفی و برای چه کسی است پس بهتر است ابتدا اولویت های خود را مشخص کرده و سپس وارد عمل شوید.زیرا این روند زندگی برای شما بیهوده خواهد بود.

دی:

شما همیشه سعی دارید در چارچوب ها و قواعدی که برای خود مشخص کرده اید رفتار کنید این باعث شده است سرپوشی بر روی احساساتتان گذاشته و خود را از زیبایی های زندگی محروم کنید بهتر است گاهی خود را رها کرده و دل را به دریا بزنید تا ببینید چه روزهای زیبایی در انتظار شما خواهد بود.

بهمن:

احساس تنهایی و افسردگی می کنید انگار که دیگران در دنیایی متفاوت از شما زندگی کرده و شمارا درک نمی کنند بهتر است مدتی را با خود خلوت کرده و سعی در کنترل عواطف و احساساتتان داشته باشید مطمئن باشید اگر از خواسته  های خود برای دوستان و نزدیکانتان توضیح دهید آنها شما را درک کرده و مطابق با چیزی که از آنها انتظار دارید رفتار خواهند کرد.

اسفند:

روزهای نسبتا سختی در انتظار شما خواهد بود که اگر تمرکز لازم را نداشته باشید مشکلات جبران ناپذیری برای شما پیش خواهد آمد پس اعتماد به نفس خود را حفظ کرده و با درایت  با این مسائل مقابله کنید ممکن است در این راه حرف هایی به گوش شما برسد که چندان خوشایند نباشد بهتر است آنها را نادیده گرفته و ذهن خود را با افکار منفی درگیر نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *