فال روزانه: فال امروز ۱۴ تیر ۹۸ + فال تولد

فال برای کسانی که امروز ۱۴ تیر به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک

شما فردی پر انرژی،ماهر،معاشرتی و خوش سر و زبان هستید اما گاهی صمیمیت بیش از اندازه شما باعث بروز سوءتفاهم هایی برای دیگران خواهد شد.در فکر تغییر و تحولاتی در وضعیت مالی و حرفه ای خود هستید،امسال فرصت مناسبی برای برنامه ریزی و آغاز این هدف است.پس عاقلانه تصمیم بگیرید.گفت و گوهایی با خانواده خود درباره ازدواج و آغاز زندگی مشترک خواهید داشت شاید با  مخالفت هایی روبرو شوید که باعث ناراحتی شما شود اما در نهایت تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستید .

فروردین:

هر فردی زمام امور زندگی اش را خود باید در دست بگیرد در غیر این صورت دیگران به خود اجازه می دهند که هر گونه اظهار نظر و دخالتی در زندگی او بکنند شما نیز مدت زیادی است که تصمیم گیری درباره ی زندگی خود را به دیگران واگذار کرده اید.بهتر است هرچه سریع تر سر و سامانی به زندگی خود بدهید.

اردیبهشت:

شما فردی علاقمند به دنیای مدرن و ابزارهای آن همچون کامپیوتر  و سایر تکنولوژی ها هستید برای موفقیت در این زمینه باید هرروز اطلاعات خود را به روز رسانی کرده و بر اندوخته های خود بیافزایید.در صورتی که این راه را دنبال کنید خیلی زودتر از آنچه که تصور میکنید به موفقیت و پیشرفت دست خواهید یافت.

خرداد:

احساسات و عواطف شما باعث ایجاد تغییر و تحولاتی در زندگی شما شده و تصمیم گیری هایتان را تحت تاثیر قرار داده است.شاید این شرایط برای دیگران تعجب آور و غیر قابل هضم باشد اما شما تصمیم گیرنده نهایی برای زندگی خود هستید.آیا میتوان عقل و منطق را به طور کل نادیده گرفت و کل زندگی را برپایه احساسات بنا کرد؟

تیر:

مدت زمان زیادی است که در جست و جوی حقایق و پاسخ به سوال هایی بوده اید که ذهن شما را به خود مشغول کرده است.اکنون که پاسخ همه آن ها را پیدا کرده اید زمان آن رسیده است که اوضاع زندگی خود را سر و سامان داده و تصمیمی برای آن بگیرید و مسیر خود را برای دستیابی به اهدافتان مشخص کنید.

مرداد:

شاید امروز شما در شرایطی قرار بگیرید که ناچار به واکنش های خشن و ناخوشایند شوید اما این را در نظر داشته باشید که این عکس العمل ها ممکن است ضررهای جبران ناپذیری را به آینده شما وارد کند و فرصت های بسیاری را از شما سلب کند.پس سعی کنید بر اعصاب خود مسلط بوده و آرامش خود را حفظ کنید.

شهریور:

نوعی شک و بدبینی و خود برتر بینی درون شما وجود دارد که باعث می شود همه کارها را به تنهایی انجام داده و به دیگران اعتماد نداشته باشید.اما قطعا زمانی فرا خواهد رسید که شما نیازمند دیگران خواهید شد پس سعی کنید بیشتر از این با رفتار نامناسب تان نزدیکانتان را از خود دور و آزرده خاطر نسازید.

مهر:

شما دوست دارید در معرض توجه دیگران بوده و مدام مورد تحسین و ستایش قرار بگیرید شاید به همین دلیل دست به انجام کارهایی می زنید که برای آینده ی شما خطرساز و جبران ناپذیر خواهد بود .مطمئن باشید اگر شخصیت واقعی خودتان باشید باز هم دیگران به شما توجه لازم را نشان خواهند داد.

آبان:

شما زمان زیادی از زندگی خود را به حل مشکلات و گوش دادن به صحبت های دیگران می گذرانید گاهی این موضوعات به شدت شما را تحت تاثیر خود قرار داده و روحیه ی تان را دگرگون می سازد. گرچه این کار برای شما لذت بخش خواهد بود اما تا زمانی که باعث به خطر افتادن سلامتی شما نشود.

آذر:

امروز کائنات با شما همراه بوده و خبرهای خوشی در انتظار شما خواهد بود.کافیست برای خود و آینده تان برنامه ریزی کرده و تصمیم گیری کنید تا خود ببینید چگونه مسیر بر شما هموار شده و به آنچه که آرزویش را دارید دست پیدا خواهید کرد.پس امروز را به فردا موکول نکنید که بعضی از فرصت ها یکبار برای ما پیش خواهند آمد.

دی:

شما دوست دارید فردی باشید که در هر زمانی از شما به نیکی یاد شود به همین دلیل تمام تلاش و توانایی خود را در این راه گذاشته و از انجام هیچ کاری دریغ نکرده اید.اگر تنها هدف شما این است مطمئن باشید که به آنچه که می خواهید دست پیدا خواهید کرد وناجی بسیاری از افراد نیازمند خواهید بود.

بهمن:

رفتار شما با دیگران  و شریک زندگی تان تغییر و تحولات اساسی پیدا کرده است گرچه این دگرگونی مثبت و سازنده بوده است اما حق دهید که دیگران را حیرت زده سازد به همین دلیل سعی داشته باشید همیشه آهسته و پیوسته عمل کنید تا دیگران نیز بتوانند خود را با تغییرات شما وفق دهند.

اسفند:

شما فردی با روابط اجتماعی بالا هستید که سعی در گسترش روابط خود با دیگران و افزایش دایره دوستانتان دارید.گرچه این کار برای شما بسیار مفید و مثبت خواهد بود اما همیشه حد و مرز خود را با دیگران حفظ کرده و اجازه دهید پای خود را از خط قرمز هایتان فراتر بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *