فال روزانه ۱۲ تیر ۹۸ + فال متولدین امروز

فال برای کسانی که امروز۱۲ تیر به دنیا آمده اند.

دوست عزیزی که امروز چشم به جهان گشوده ای زادروزت مبارک

شما فردی انعطاف پذیر،علاقه مند به مردم،خونگرم و اهل معاشرت هستید اما گاهی زخم زبان های شما باعث رنجش اطرافیانتان خواهد شد.امسال از لحاظ مالی با وجود رشد و پیشرفت قابل توجهی که دارید موفق به انباشت سرمایه برای آینده تان نخواهید بود زیرا هیچ گاه به مدیریت هزینه های خود و صرفه جویی توجهی ندارید.روابط عاطفی تان در شرایط بسیار مناسبی همراه با آرامش خواهد بود پس سعی در حفظ این وضعیت داشته باشید.

فال روزانه متولدین فروردین:

هنگامی که زمان خود را با کار های بیهوده و غیر ضروری هدر می دهید و فرصت لازم را برای انجام وظایف و مسئولیت های اصلی خود و رسیدگی به زندگیتان ندارید نباید به دیگران پرخاش کرده و رفتار نامناسبی از خود نشان دهید زیرا مقصر تمام این اتفاقات شما هستید نه اطرافیانتان.

اردیبهشت:

احساس خستگی و ضعف می کنید.انگار که توان لازم را برای انجام کاری ندارد بهتر است با خود خلوت کرده و ساعاتی را در سکوت و آرامش بگذرانید این کار باعث تمرکز بیشترشما و آرام شدن ذهنتان خواهد شد.اگر این کار را انجام ندهید امکان بیمار شدن و از دست دادن سلامتی تان را خواهید داشت.

خرداد:

اتفاقاتی در گذشته هر از گاهی به سراغ شما آمده و ذهنتان را درگیر می کند بهتر است به جای زانوی غم در بغل گرفتن و حسرت خوردن به فکر چاره ای باشید تا هرچه سریع تر از این افکار رهایی پیدا کرده وگذشته را به حال خود رها کنید در غیر این صورت تا آخر عمر با این ناراحتی دست به گریبان خواهید بود.

تیر:

بهتر است بیش از اندازه در رفتارها و واکنش های مردم ریزبینی نکرده و آنچه را که انجام می دهند به خود نگیرید آن ها نیز مانند شما روزهایی ناراحت بوده و احتیاج به تنهایی و آرامش دارند پس بهتر است آن ها را به حال خود رها کنید و با بهانه گیری سعی در ایجاد اختلاف نداشته باشید.

فال روزانه متولدین مرداد:

اکنون زمان مناسبی برای شما فراهم شده است تا توانایی ها و استعداد های خود را در محیط کار به نمایش گذاشته و بسیار بیشتر از قبل بدرخشید.این کار نیازمند تلاش و کوشش و متحمل شدن رنج و سختی بسیار است اما قطعا نتیجه کار بسیار مورد توجه مقامات بالاتر و سایر همکاران خواهد بود.

شهریور:

این چند وقت توجه چندانی به سلامتی خود نداشته و آن را به حال خود رها کرده اید همین امر باعث شده است که امروز احساس ضعف و ناتوانی کرده و توانایی انجام کاری را نداشته باشید بهتر است به پزشک مراجعه کرده و در خانه استراحت کنید تا انرژی از دست رفته تان دوباره به شما باز گردد در غیر این صورت حال تان نامساعد تر خواهد شد.

مهر:

امروز احساس می کنید که باید مدتی را تنها بوده و با خود خلوت کنید اما متاسفانه این شرایط برای شما مهیا نخواهید شد و تعداد بسیار زیادی از دوستان و نزدیکانتان نزد شما خواهند آمد پس بهتر است خود را آماده کنید و رفتاری از خود نشان ندهید که آن ها احساس مزاحمت و ناراحتی کنند.

آبان:

اگر می خواهید رابطه عاطفی تان به روز های قبل بازگردد و شور و هیجان سابق را داشته باشد سکوت راه حل آن نیست شما باید احساسات و آنچه را که در دل دارید را به کسی که دوستش دارید بازگو کنید تا او نیز مانند شما جرات بیان را پیدا کند.در این صورت می توانید رابطه خود را ادمه داده و از آن لذت ببرید.

آذر:

اگر احساس می کنید دیگران مانع از انجام کارهای شما شده و اجازه نمی دهند وظایف و مسئولیت هایتان را به درستی انجام دهید بهتر است مدت زمانی را از آن ها فاصله گرفته و در تنهایی برروی کارهای خود تمرکز کنید زیرا در صورت بروز خطا در کارهای شما، آن ها به مقامات بالاتر پاسخگو نیستند.

دی:

متاسفانه کینه ای بودن شما باعث شده است که روابط تان با بسیاری از اطرافیان و حتی کسی که دوستش دارید به سردی رفته و تنها بمانید.اگر یاد بگیرید که هنگام بروز مشکل و یا ناراحت شدن از دیگران حرف های خود را در دل نگاه نداشته و به آن ها بگویید هم کینه و کدورت ها حل و فصل خواهد شد هم دیگران رفتارهای گذشته خود را تکرار نخواهند کرد.

بهمن:

این چند وقت فشار کاری بسیاری را تحمل کرده اید که باعث خستگی و بی حوصلگی شما شده است بهتر است زمانی را در منزل مانده و استراحت کنید تا بتوانید کمی به اوضاع زندگی و شخصی تان سرو سامان دهید.اینکار باعث آرامش و بازگشت انرژی شما خواهد شد.

اسفند:

شما در انجام کارها بیش از اندازه اضطراب و استرس دارید و مدام نگران هستید که مبادا انجام کار هایتان به تاخیر بیافتد.جالب است که هرچه حساسیت شما بیشتر باشد امکان بروز مشکل و اتفاقات ناخوشایند بر سر راه شما بیشتر خواهد بود.پس بهتر است با آرامش و صبر با مسائل برخورد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *