دانلود سریال هیولا + معرفی و نقد سریال هیولا

نقد و بررسی سریال هیولا مهران مدیری و دانلود سریال مهران مدیری قسمت های اول تا آخر و بازیگران سریال هیولا و معرفی سریال هیولا.

مهران مدیری طی سال های اخیر تجربه بدی از ساخت سریال برای نمایش خانگی داشته است.

اتفاقاتی که در ماجرای پایان سریال قهوه تلخ افتاد باعث شد اعتبار مهران مدیری تا حدی مورد خدشه قرار گیرد.

با این حال طنزهای متعدد او و نیز خاطره های خوش مردم از طنز مهران مدیری باعث شده بود که این مورد تا حدی به فراموشی سپرده شود.

دانلود سریال هیولا قسمت های اول تا آخر

دانلود قسمت ۱۲ سریال هیولا

برنامه سرگرمی مهران مدیری در تلویزیون با نام دورهمی یک بار دیگر نشان داد که او هم چنان می تواند مخاطبان فراوانی را جذب کند.

تجربه بد مهران مدیری در ساخت فیلم سینمایی

هم چنین مهران مدیری در این مدت توانست اولین فیلم سینمایی خود را بسزاد.

با این حال این فیلم بر خلاف تجربه های سریال سازی مهران مدیری چندان نظر منتقدان را جلب نکرد.

بخوانید: ۸ درمان خانگی خارش + راه های از بین بردن خارش بدن

حتی بر روی گیشه نیز به رقم بسیار بالایی دست پیدا نکرد.

معرفی سریال هیولا و نقش اصلی آن

اما چند ماهی است که مهران مدیری یک سریال در شبکه نمایش خانگی را کارگردانی کرده است. سریال هیولا تازه ترین اثر مهران مدیری است که ۱۲ قسمت از آن تاکنون منتشر شده است و مورد استقبال هم قرار گرفته است.
سریال هیولا موضوعی اجتماعی را در قالب طنز بیان کرده است و نقش اول آن بر خلاف بسیاری از سریال های مدیری نه سیامک انصاری که فرهاد اصلانی است.

در سریال هیولا البته گریزی هم به مسائل سیاسی و اجتماعی زده می شود.

فرهاد اصلانی که در سریال هیولا در نقش آقای شرافت بازی می کند یک معلم است که نسل اندر نسل خاندان او با شرافت زندگی کرده اند و البته این شرافت باعث شده است که آنها فقیر شود بنابراین از ابتدای سریال هیولا شاهد آن هستیم که فرزند شرافت به او در مورد این مساله کنایه می زند.

داستان سریال هیولا

سریال هیولا نشان می دهد که چگونه آقای شرافت با قرار گرفتن در معرض پیشنهاداتی وسوسه کننده کم کم شرافت خود را به گوشه ای می اندازد و برای پولدار شدن خودش را گول می زند.

در سریال هیولا به اختلاس از فرهنگیان و جنگل کاری و واردات و دیگر مسائل روزمره نیز پرداخته می شود و در واقع سریال هیولا توانسته است علاوه بر نشان دادن تغییر شرافت یک مرد به نقش عوامل محیطی در این تغییر بزرگ نیز بپردازد.

نویسنده سریال هیولا

نویسنده سریال هیولا پیمان قاسم خانی است و در آن بازیگرانی چون گوهر خیر اندیش و شبنم مقدمی نیز بازی می کنند.

نقد سریال هیولا

دانلود سریال هیولا

یکی از ایراداتی که می توان بر سریال هیولا گرفت این است که مهران مدیری با آن که دغدغه مسائل اجتماعی را پیدا کرده است نمی تواند به خوبی این مسائل را جلوی قاب دوربین بیاورد. مخاطب در بسیاری از جاهای سریال هیولا خسته می شود چرا که ریتم داستان کند است و گویی مدیری نتوانسته بدون آن که بخواهد ماجرا را کش بدهد منظور خود را به مخاطب برساند.

هم چنین بسیاری از شوخی های موجود در سریال هیولا نیز ان قدر لوس و بی مزه است که حتی مخاطب نمی تواند با وجه کمدی بودن سریال روبه رو شود.

ضعف داستان سریال هیولا

از طرف دیگر یکی از نقاط ضعف جدی سریال هیولا این است که مخاطب از همان قسمت های ابتدایی سریال می تواند بفهمد که خط سیر داستان چگونه خواهد بود و خبری از شگفت انگیز بودن ماجرا نیست.

برای دانلود سریال هیولا اینجا را کلیک کنید


به زودی و در همان قسمت های اولیه شما می فهمید که قرار است هوشنگ شرافت در ازای پول شرافت خود را بفروشد و در واقع در بسیاری از قسمت های بعدی صرفا این مساله در قالب های متنوع برای مخاطب بیان می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *