کاوازاکی با H2 به دنبال کسب رکوردی تازه است

اگر می‌خواهید درباره کاوازاکی H2 بیشتر بدانید یا سوالاتی درباره حداکثر سرعت کاوازاکیh2، موتور کاوازاکی، مشخصات فنی کاوازاکی، قیمت کاوازاکی h2r در ایران و به صورت کلی اطلاعاتی درباره این موتورسیکلت ژاپنی می‌خواهید با ما همراه باشید.
 
در این مطلب اطلاعاتی درباره قیمت کاوازاکی h2r در ایران، حداکثر سرعت کاوازاکی h2r، کاوازاکی نینجا h2، موتور کاوازاکی h2، مشخصات فنی کاوازاکی h2r، خرید کاوازاکی h2r و قیمت کاوازاکی اچ ۲ می‌خوانید.
 
 
شرکت ژاپنی قصد دارد رکورد جدیدی در پیست نمکزار از خود به‌جا بگذارد. از ۱۱ تا ۱۸ اوت ۲۰۱۸ در «هفته‌ی سرعت» نمکزار‌های بونویل میزبان همه‌ی عاشقان سرعت است. بااینکه تعدادی رکورد تابه‌حال در پیست‌های مسابقه ثبت شده‌اند، اما برای عده‌ای سرعت حد نهایت ندارد. امسال تیم کاوازاکی با لباس‌های سبز و سیاه خود قصد دارند یک رکورد جهانی جدید ثبت کنند. این‌که چه رکوردی است را ما هنوز نمی‌دانیم.

بچه‌ خانواده: کاوازاکی نینجا ۴۰۰

 
کاوازاکی H۲ و خواهرش H۲R درواقع دو هیولا بر روی دوچرخ هستند. H۲ با موتور ۲۰۰ اسب بخاری و ۹۹۸ سی‌سی که در آرایش خطی ۴ تایی کنار هم قرار گرفته‌اند به‌راحتی می‌تواند به‌سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد. این ماشین جنگی تیم کاوازاکی برای هفته‌ی سرعت است.
 
سرعت بیشتر: ثبت رکورد جهانی سرعت موتورسیکلت بر روی شن
 
این دومین تلاش تیم کاوازاکی برای ثبت رکورد در دو سال گذشته است. شرکت کاوازاکی می‌گوید از ثبت رکورد گذشته درس‌های زیادی آموخته و قرار است با ترکیب نقاط قوت موتورسواران، موتور‌ها و مشتاقان موتورسواری رکورد تازه‌ای خلق کنند. تیم موتورسواری کاوازاکی در ثبت رکورد سابقه‌ی روشنی دارد: در ۱۹۶۷ در تست سرعت بر روی پیست نمکزار و تعدادی رکورد سرعت دیگر در مدت یک سال.
 
امسال کاوازاکی تلاشی دیگر برای ثبت رکورد خواهد داشت، اما ما نمی‌دانیم این رکورد چه خواهد بود. تنها چیزی که می‌دانیم این است که موتورسوار باسابقه‌ای مثل شیگرو یاماشیتو مرز‌های استفاده از موتور H۲ را جابجا خواهد کرد و این با شعار سال ۲۰۱۸شان هم که «فراتر از سرعت» است تناسب دارد. حالا اینکه فراتر از سرعت دقیقاً یعنی چی را در اوت متوجه خواهیم شد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *