تعمیر رایگان ال سی دی‌ آیفون ۱۱

اپل از برنامه جدید تعمیرات آیفون ۱۱ خبر داد. طبق اعلام این شرکت، برخی از کاربران آیفون ۱۱ ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند که نمایشگر در هنگام لمس کار نمی‌کرد و با مشکل لمس روبه رو است.

همانطور که این مشکل توسط اپل گزارش شده، درصد کمی از مدل های آیفون ۱۱ که بین نوامبر ۲۰۱۹ و مه ۲۰۲۰ تولید شده اند، تحت تأثیر این مشکل قرار گرفته اند. این شرکت می گوید این مسئله مربوط به خرابی ماژول نمایشگر است که برای عملکرد صحیح دوباره تلفن باید جایگزین شود.

برنامه جایگزینی منحصر به مدل معمولی آیفون ۱۱ است و در مورد آیفون ۱۱ پرو یا آیفون ۱۱ پرو مکس اعمال نمی شود.

در اعلامیه اپل آمده است که درصد کمی از نمایشگرهای آیفون ۱۱ به دلیل مشکلی در ماژول نمایشگر ممکن است دیگر نتوانند به خوبی به لمس صاحب تلفن پاسخ مناسب دهند. دستگاه های مبتلا بین نوامبر ۲۰۱۹ و مه ۲۰۲۰ تولید شده اند.

کاربران می توانند وب سایت پشتیبانی اپل را بررسی کنند تا با استفاده از شماره سریال آیفون ۱۱ ببینند که واجد شرابط این برنامه جایگزینی هستند یا خبر. اگر آیفون شما واجد شرایط این برنامه است، باید با اپل تماس بگیرید تا آنها شما را به یک فروشگاه اپل یا ارائه دهنده خدمات مجاز اپل راهنمایی کنند. اپل به طور رایگان آیفون‌های ۱۱ دچار این مشکل را تعمیر خواهد کرد.

این برنامه جایگزینی رایگان اپل مختص دستگاه‌هایی است که تا دو سال پیش خریداری شده باشند. همچنین امکان دارد که اگر دستگاه شما آسیب فیزیکی دیده باشد و یا ضربه‌ای به آن وارد شده باشد اپل به صورت رایگان این برنامه جایگزینی را برای شما انجام ندهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *