تبلیغ  در گوگل ادز با آژانس تبلیغاتی ادوردز۲۰

رپرتاژآگهی- بازدهی گوگل ادوردز(ادز) چقدر میباشد ؟

در زمینه تبلیغات اینترنتی دیجیتال مارکتینگ تبلیغات گوگل ادز یکی از بهترین ، پر بازده ترین و اقتصادی ترین روش های تبلیغات آنلاین محسوب میشود.آژانس تبلیغاتی ادوردز ۲۰ آمادگی دارد تا در زمینه خدمات تبلیغات در گوگل ، برای صاحبان مشاغل تبلیغات  انجام دهد تا بیشترین بازخورد را ببینند.

روش ایجاد و مدیریت اکانت گوگل ادز به چه صورت است ؟

تبلیغات گوگلی نوعی تبلیغ کلیکی که در زمان ارسال سفارش توسط مشتری اکانت اختصاصی در سایت ads.google.com ساخته میشود که نیاز به تجربه و مهارت جهت جلوگیری از مشکلات ساسپند اکانت دارد و در نهایت بعد از ایجاد اکانت و پرداخت هزینه تبلیغ گوگل به گوگل کمپ تبلیغاتی ساخته شده و کلمات متناسب کسب و کار و اگهی مرتبط نیز ایجاد شده و بعد کانفیگ نهایی و تائید آگهی توسط گوگل ادز در شبکه گوگل نمایش داده میشود و  دسترسی اکانت گوگل به مشتری جهت مدیریت و اطلاع از وضعیت تبلیغ خود داده میشود.

 

منظور از بهینه سازی نرخ تبدیل در تبلیغات گوگل چیست؟

زمانی که سایتی به نتایج ابتدایی گوگل میرسد برای این جایگاه زمان و هزینه صرف کرده است پس لازم است این هزینه از طریق بستر وب به کسب و کارش بازگردد. اما زمانی که شما سایت و تبلیغات خود را برای کاربران بهینه نکرده باشید در چرخه بازگشت سرمایه موفق نخواهید بود زیرا برای تبدیل کاربر ساده به مشتری فاکتورهای بیشتری از لینک یک بودن لازم دارید. به همین دلیل کارشناسان ما تبلیغات کلیکی را با هدف بهینه سازی نرخ تبدیل بهینه میکنند و برای تحقق این هدف فاکتورهای زیادی را در نظر میگیرند. به بیان ساده تر کارشناسان ادوردز نوین مارکتینگ با هدف ارائه کمپین‌های بهینه تبلیغات در گوگل همچون نیروی انسانی متعلق به شرکت شما برای کمپین شما وقت می گذارند تا با کمترین هزینه تبلیغاتی، بهینه ترین کمپین تبلیغ در گوگل را با سود بالاتر برایتان رقم بزنند.

 

خدمات ادوردز۲۰ در حوزه مارکتینگ

ادوردز۲۰ مفتخر است در زمینه آگهی در گوگل و ایسنتاگرام، تبلیغات اپلیکیشن ، هاست و دامنه ، خدمات طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن موبایل ، خدمات فروش پنل پیامک ، تبلیغات نیتیو فعال میباشد.

مدیریت اکانت گوگل ادز برای جلوگیری از هزینه سربار بر تبلیغات گوگل و همچنین آنالیز کلمات کلیدی و درج کلمات هدفمند برای افزایش بازدهی آگهی و حذف کلمات غیر مرتبط و کانفیگ صحیح نرخ کلمات باعث افزایش فروش کسب و کار مشاغل میگردد.ارائه گزارش های کامل گوگل ادز از جمله خدمات ادوردز ۲۰ میباشد.

گوگل به طور تخمینی دارای بیش از یک میلیون سرور در سراسر جهان است و روزانه برروی بیش از یک میلیارد درخواست جستجو و حدود ۲۴ پتابایت داده تولید شده توسط کاربران پردازش انجام می‌دهد.

به طور متوسط، گوگل در هر ثانیه بیش از ۴۰ هزار جستجو را پردازش می‌کند و این به معنای حدود ۳،۵ میلیارد جستجو در هر روز است.

سرعت تجزیه و تحلیل صفحات در گوگل در حال حاضر چند میلیون در یک ثانیه است، ولی در روزهای نخست در هر ثانیه ۳۰-۴۰ صفحه بوده است.

ایندکس‌های سرچ گوگل از لحاظ اندازه، ۱۰۰ میلیون گیگابایت حجم دارد. برای درک این حجم از دیتا لازم است صد هزار هارد یک ترابایتی را که کنار هم بگذارید.

گوگل برای نمایش هر نتیجه جستجو درحدود ۲۰۰ فاکتور را در کسری از ثانیه در سایت های مختلف بررسی می کند.

سخن پایانی ما با شما صاحبان مشاغل

در عصر ارتباطات دیجیتال هر کسب و کاری نیاز به سبد تبلیغاتی در این حوزه دارد تا هم از رقبای خود عقب نماند و هم با تبلیغات در گوگل و دیگر شبکه های اجتماعی بیشترین بازخورد را بگیرد.با برسی گزارش های هر یک از این پلتفرم ها میتوان تبلیغات را در ماه های بعد هدفمند تر نمود تا بازدهی کسب و کار شما بالاتر رود.ما اماده هستیم تا سبد تبلیغاتی شما مشتریان گرانقدر را با بازدهی و بازخورد  بسیار بالا پر نمائیم .

برای خرید تبلیغات گوگل جهت رونق در کسب و کار خود به وب سایت ادوردز۲۰به ادرس اینترنتی Adwords20.com مراجعه نمائید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *